Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Egy házasság az rossz üzlet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy házasság az rossz üzlet férfi számára?

Figyelt kérdés

Persze van boldog házasság egy életen át harmóniában összebújva vannak, 80 évesen összebújva meghalnak...... csak a valóság sajnos nem ez a válási statisztika nagyon rossz, több mint 50% válással végződik a házasságoknak és a nő kezdeményezi inkább a válást, ezért érthető hogy a férfiaknak rosszabb, rossz üzletet egy házasság, (de végül is a nőknek is valahol) Most gondoljuk át a dolgot a házasságok többségében a férfi többet keres, ezt sok nő el is várja, tehát a közös vagyonba a férfi többet tesz bele és ha válás van ugye 50- 50% az osztozás "közös" vagyonnak, ami egy nagy cirkusz valljuk be. Aztán ott a gyerek kérdés ha válás van ki viszi a gyereket..... Hát persze hogy a nő. A bíróság mindig a nőnek ítélik a gyereket, így a férfi jó esetben láthatja egy héten egyszer a gyereket és fizeti a gyerektartást.


Ti tudtok még olyan dolgot, ami miatt egy férfinak rossz üzlet a házasság.


2019. aug. 19. 11:39
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
22%

Szerintem a mai világ nem a párkapcsolatokról szól! Mert mi is a lényeg? A szex, a programok, a maximális törődés és figyelem. Nos, ezt max az elején működik. Akiknél tovább, azok nagyon szerencsés emberek. Szerencsések, mert sokan még odáig sem jutnak, hogy legyen az életükbe egy kapcsolatnak nevezhető valami.


Én házas vagyok, de nem vagyok boldog, semmi extra. Élünk egymás mellett, nincs szex, ami ugye egy jó kis indikátor. 18 éve vagyunk együtt, ez már túl sok ahhoz, hogy jól meglegyünk. Én hiába teszek meg mindent, már kevés vagyok. Ezt elfogadtam, így fogom leélni az életem. Szerintem 2-3 évente cserélni kell a partnert, így mindig egy színes, izgató és jó kapcsolatban lehet része az embernek. Kivételek a már említett szerencsések.


A válásról. Ott 99%-ban a férfi jár rosszul. Érdekes, hogy az elvált női ismerőseim 1-2 hónap múlva már találtak egy sokkal jobb férfit. Egy olyat, akihez máris lehetett költözni, akit máris lehet kényeztetni szexuálisan, aki máris biztosít mindent a kényeztetés fejében. A férfiak meg lesüllyedtek, albérlet vagy garzon, soha véget nem érő futkosás és ábrándozás a nők után.


Egy elvált 40-es férfi, gyerektartással már nem eladható árucikk. Egy nő 16-120 éves koráig bármikor, bármilyen háttérrel.

2019. aug. 21. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes, hogy itt rengeteg kérdést lehet olvasni, hogy fiatal lányok élnek elvált, kisgyerekes, negyvenes pasikkal és szenvednek, hogy a pasinak a gyerek az első. Az elvált anyukák kérdésénél, hogy találhat-e párt, olvasd el a férfiak válaszait. És akkor feltenném a kérdést: te miről beszélsz? A saját rossz tapasztalatodról, esetleg. Ami nem tükrözi azt ami a világban van. Egy elvált anya kevésbé kapós, mint egy elvált apa ha párkapcsolatról van szó és nem kufircról, egyszerűen azért mert a gyerek vele él.
2019. aug. 22. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
71%

#31: Mi tart vissza, hogy 2-3 évente cserélgesd a partnert? Egyszer elválsz, 30 ezer az illetékbélyeg, aztán lehet menni.


Miért hiszik sokan, hogy x év együttélés után könnyebb szakítani? Adnak ingyen albérletet? Nem lesz ott a közös a hitel? Nem kell gyerektartást fizetni? Ó dehogynem!


Akkor ugye az a legegyszerűbb, ha össze se költöznek. Szépen mindenki egyedül fenntartja a kis lakhatását, fizet mindent egyedül magának, hisz a közös élet és a költségek meg a munka megosztása csupa hátrányhoz vezet. Vagy hogy is van ez?


Kergesse mindenki csak a saját farkát, és senki se vállaljon gyereket! Csak az élvezet és a szex fontos. Igaz, a szexből gyerek lehet, de legrosszabb esetben kikapartatják. Elvégre ettől lesznek boldogok, hogy nem köti össze őket egy pulya az előző szexpartnerrel.

Legfeljebb kihal az emberiség 50 év alatt, aminek ideje is lenne.


Érdekes, hogy a házasság intézménye mennyivel jobban működött érzelmek nélkül, mint mióta szerelemből házasodnak és alapítanak családot. Mindenki az ájult boldogságot várja, és ha elmúlik, akkor felrúg mindent. Holott a házasság nem erről szól, ahogy a család sem.

2019. aug. 22. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
53%

mindkét fél számára rossz üzlet, és NAGYON gazdaságtalan

igen-igen ritka az, hogy egy házasság anyagi vagy pláne érzelmi nyereséget termel; sokkal valószínűbb a vagyon rohamos fogyása, és hogy a felek megutálják egymást

hogy aztán válás vagy megcsalás lesz a vége...ki tudja megmondani...


"ah üzletnek tekinti, az tényleg rossz."


tényleg, mennyivel jobb is pusztán érzelmi szempontokat figyelembe véve házasodni...ja, nem


"Először is, nem biztos, hogy a férfi többet tesz bele a vagyonba."


alapból a nő költözik a férfihoz, tehát a férfi adja a kérót...ez már magában elég sok

és arról még nem is beszéltem, ha egy nő semmit nem dolgozik


"Másodszor a legtöbb férfi még véletlenül sem akarná a gyerekekkel járó rengeteg kötöttséget a nyakába venni 10-15 évig."


mert a férfiak racionálisak

a nőknek se kellene, senki nem tart töltött fegyvert a fejükhöz, hogy szüljenek


"Ujabb napi idióta kérdés."


a kérdés teljesen jó, te vagy túl idióta hozzá


"Te nagyon okos, nem azért akarja az anya a gyereket, mert az olyan marha jó üzlet."


CSOK: na, fogd csak meg a söröm...


"Ja a kérdésre meg...hát kérdező, kérdezd meg édesanyádat mennyire jó üzlet volt a házassága és téged megszülni"


ne zavarjon, hogy az még egy teljesen más, eltérő társadalmi berendezkedés volt, mint a mai, okés?

látom, nem zavar


"aztán ilyen nőket (anyádat is) minősítő kérdéseket irkálj ki."


nem bírod a kritikát?

if you can't stand the heat, stay out of da kitchen


"hogy a statisztikák szerint a házas férfiak tovább élnek"


persze, csak éppen jobban várják a halált...


"ok majdnem mindig az, hogy apuka megcsalta terhesen"


legalább ugyanennyi női megcsalást is ki lehetne gyűjteni, persze eszed ágában sincs...


"Viszont egy ideje erősen gondolkodok, hogy minek nekem akkor férfi? Több a gond és a házimunka, a szex meg idővel egyre laposabb lesz. Tavasz óta szingli vagyok, és ez életem legszebb nyara."


semmi gond nincs, nye problemá, nyugodtan öregedj meg egy karosszékben Cirmivel és Nyávival, ha ennyire gaz-gonoszak vagyunk, egyetlen embernek fogsz ezzel ártani,te is tudod ki az...


"tudni kell magunkhoz való pàrt vàlasztani"


öööö, ez nem úgy megy, hogy megtervezem valami editorban, leadom a rendelést íbéjen, oszt másnap már kiszállítják...

és aki nem találja meg a magához valót? dögöljön meg, oszt kész, igaz-e?


"anyagiakkal halàl felesleges jönni"


te talán szarod a pénzt, vagy mi!?


"Magyarorszàg nem Amerika, hàzassàg előtti vagyon soha nem lesz közös, ahogy az örökség sem."


majd látogass el egyszer egy jogi fórumra, ahol napi szinten fordulnak elő ilyen esetek, és ámulj-bámulj


"Innentől semmi kàra nem szàrmazik egyik félnek sem a hàzassàgból."


azt leszámítva, hogy elpisált rengeteg évet a semmire, és érzelmileg is a padlóra került, tényleg semmi

ennyi erővel akkor a börtönbüntetés is tök jó dolog, igaz?


lehet engem is lepontozni a fogyatékos kreténeknek, szeretem látni ha igazam van, beismerni úgyse fogják még saját maguknak se, mert az ugye derogál

2021. jan. 25. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!