Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Kedves hölgyek! Számotokra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves hölgyek! Számotokra milyen az a férfi ideálotok, akivel össze kötnétek az életeteket pl : házasság?

Figyelt kérdés
Hölgyek , hogyan nézzen ki , végzettség , természet , magabiztosság , reakciók , beszéd készség , talpra esettség szempontjából , esetleg amiket még nem soroltam fel ?
2019. júl. 15. 00:02
 1/7 anonim ***** válasza:
78%
Nálam nem elsősorban maguk a tulajdonságok a lényegesek (bár azok is), hanem az, hogy az, hogy ezek a tulajdonságok az illető személyiségén belül hogyan, milyen rendszerben kapcsolódnak egymáshoz. Remélem, segítettem :)
2019. júl. 15. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
59%
A külső igazában mindegy, mert nagyon sokféle embert találtam már vonzónak. És a személyisége legyen olyan, mint Meursault a Közöny-ben. Ne érdekeljék a társadalmi elvárások, és váltson ki belőlem tiszteletet. És legyen szadista de takarjon be éjszaka. lol
2019. júl. 15. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Tudni illik , amikor első alkalommal randiztam az egyik lánnyal én észre sem vettem a beszélgetésünk közben , hogy gyakran feleltem ,,( lehet , talán , nem biztos , kellene , reménykedem , próbálom )- stb - vel ! Nos a randi végén kiderült , hogy ezek voltak a döntő tényezők a lány számára , na meg az iskolai végzettségem , meg , hogy nincsen saját házam , kellő keresetem és elég szabadidőm , meg nem sportolok és kopaszodok ! De igazán a zárójelbe foglaltakat hozta fel komolyabban indok ként , amiért azt kérte tőlem , hogy többé ne találkozzunk ! Ezért kértem igazán véleményt , és köszönöm a választ ...
2019. júl. 15. 00:19
 4/7 anonim ***** válasza:
63%

Igen szeretik a határozottságot.

Viszont attól mert valaki használja ezeket a szavakat, céltudatosan adja elő magát, attól még lehet egy elfuserált fószer...

Nem egy ilyet ismerek aki már tökélyre fejlesztette magát a különböző személyiségi tréningeken, mégis ugyanaz a gyerekes gondolkodás és viselkedés jellemzi...

Ugyanígy ismerek olyat és jómagam is olyan vagyok, aki nem tervez konkrétumokat előre, (tehát uram bocsáss' azt mondja esetleg...) hanem megragadja a pillanatban kínálkozó lehetőséget és ha már ott a lehetőség akkor odateszi magát 100% ban.

Elhiheted, sikeresebben mint a full tervvel rendelkező, akki lehet elmegy a lehetőségek mellett mert az neki pont nem egyezik az ő irányával...

2019. júl. 15. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
50%
* Viszont attól mert valaki NEM használja ezeket a szavakat, céltudatosan adja elő magát, attól még lehet egy elfuserált fószer...
2019. júl. 15. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a hozzászólását , igazán hasznosak és nagyon tanulságosak is . Még annyit írnék , korábban ki maradt , hogy amikor elmentem egy randira , én mindig úgy érkeztem meg , hogy igyekeztem önmagamat adni , s nem pedig olyannak tettetni magam , akinek látni akarnak !
2019. júl. 15. 21:44
 7/7 anonim ***** válasza:
58%

- A humor fontos.

- Jó kommunikációs és kifejező készség szóban, írásban: falnak megyek attól ha valaki egy mondatot nem tud hiba nélkül leírni.

- Legyenek céljai és tegyen lépéseket azok megvalósításához.

- Tervezzen: pl.: utazás, költségvetés, jövőbeni elképzelések.

- Legyen toleráns bizonyos keretek között.

- Legyen saját egzisztenciája: nem várok milliós fizetést, de tartsa el magát (kocsi saját lakás nálam nem lényeg).

- Legyen társaságkedvelő, mert én is az vagyok.

- Családcentrikus: én házasságot és gyereket szeretnék. Ha a férfinak nem ezek a tervei, nem egymást keressük.

Ilyen dolgok, mint hűséges, megbízható, becsületes, gondolom elég alapnak számítanak.


A külső igazából mindegy, az évek során úgyis mindenki változik. Viszont külsejére a lehetőségeihez képest legyen igényes. Nem kell drága ruhában járni, de fontos hogy az öltözéke jó állapotú legyen, haja, bőre szintén ápolt. Nem kell kigyűrtnek és kockahasúnak lennie de sportoljon valamit.


Azt hiszem ennyi.

2019. júl. 16. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!