Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Van olyan férfi, akinek csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan férfi, akinek csak egyetlen barátnője volt, és az ma a felesége?

Figyelt kérdés

Létezik még ilyen ma?


Bevallom, én eredetileg így terveztem az életem mondjuk 10 évvel ezelőtt.

Azt hiszem ma ez teljességgel kivitelezhetetlen.



2019. aug. 27. 23:37
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
84%

Én ismerek ilyet, az egyik ex barátnőm szülei 16 évesen jöttek össze, azóta is együtt élnek 30 éve lassan.

Persze egy másik korban történt, akkor még gyakori volt az ilyesmi. De most esélytelen. Az emberek úgy cserélgetik egymást mint más az alsóneműjét.

2019. aug. 28. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
69%
Ilyen voltam . De aztán tizen' év után elváltam.
2019. aug. 28. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
94%
Mi kamaszkent jottunk ossze kozepiskolaban 15 eve azota is egyutt.Most gyurjuk a 2.gyerkocot.
2019. aug. 28. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

2 ilyen haverom is van, az egyik 35, a másik 45 körül van jelenleg.


Az egyik klasszikus iskolai szerelem még a fősulin 18 évesen.


A másik elég későn nősült, de erősen vallásos, nála nem játszott a csajozós korszak

2019. aug. 28. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

A szüleim, és visszamenőleg a dédszüleimig is mindenki. Az egyik nagyszülő pár még él, a dédszüleimet a halál választotta el, a másik nagyszüleimet szintén. Sosem házasodott újra a megözvegyült férj és mindegyiküknek élete első szerelme volt.


A szüleim 32 éve házasok, 16 éves koruk óta vannak együtt. Én 30 vagyok.


Korombelit viszont nem ismerek.

2019. aug. 28. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
38 éves párt ismerek. A feleség osztálytársam volt gimiben, a férj évfolyamtárs. Harmadikban (ma 11.) jöttek össze, és azóta is együtt. Nagyon kedves család, két szép gyerekkel.
2019. aug. 28. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
81%
A férjem. 22 évesen vett el, még mindig csak 25, de reméljük a legjobbakat. :) Egyébként nekem se volt más.
2019. aug. 28. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 Derwer ***** válasza:
100%
Én is ilyen vagyok, és van egy haverom is aki hasonlóan járt el. Mi még fiatalok vagyunk, fiatal házassággal.
2019. aug. 28. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
53%

Nem válasz a kérdésre, de szerintem felesleges ezen görcsölni. Van aki összeházasodik az első szerelmével és az cuki, meg minden, de kb ennyi.

Nálunk mindketten a harmadik kapcsolatunkban vagyunk és most tervezünk megállapodni, de nem érzem úgy, hogy bármit veszítenénk azzal, hogy nem az első párunkkal kötjük össze az életünket. Akkor lennék inkább bajban ha a legelső pasimhoz kellett volna hozzámennem ;):P


Hogy a kérdésre is válaszoljak, egy kollégám 16 éves kora óta van együtt a barátnőjével és most (több, mint 10 év után) fognak összeházasodni. Szóval azért van ilyen :)

2019. aug. 28. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Ismerek ilyen párt.
2019. aug. 28. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!