Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan férfi akit azért hagyott el a barátnője mert nem tudta kielégíteni? Utánna lett kapcsolat? Lassan vége a párkapcsolatomnak.30f

Figyelt kérdés
2019. aug. 14. 18:27
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
37%

Az ilyenekre eleve nem is tekintenek férfiként. A nagybetűs FÉRFI meg is tudja őket kefélni úgy, ahogyan kell.


Tanuld meg, hogy kell rendesen megdugni a nőket.

2019. aug. 14. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
59%

Egyes, ez nem igaz. Nyilván probléma egy kapcsolatban, ha szexuálisan nem tudnak egymásra hangolódni és nem kielégítő egyik félnek (tökmindegy, hogy melyiküknek) a szex, de ettől még nem lesz egy férfi kevésbé férfi. Az a baj, hogy a nők orgazmusa sokkal komplexebb, mint a férfiaké, jó nagy részben fejben dől el. Illetve gyakorlás- ha a lány nem tudja, mit és hogyan szeret, és ezt nem kommunikálja, hogy a férfi is megtanulja és később magától is tudja, az nem a férfi hibája. Nem azt mondom, van az a pasi, aki csak ész nélkül reszel és nem is figyel oda a nőre, meg nyilván van olyan is, amikor anatómiailag nem illenek össze, ez persze egy létező dolog, de azért az esetek többségében szerintem nem erről van szó.


OFF vége: És kérdező. Ez nem feltétlenül jelenti, hogy te magad vagy alkalmatlan kapcsolatra, illetve ezen belül a szexre, és bár tudom, hogy nehéz, de ezt ne vedd magadra. Tanulj az esetből, kommunikálj, figyelj oda a nőre, aztán ha esetleg a barátnőd elhagy emiatt, akkor is indulj neki lelkesen a következő kapcsolatodnak, félelmek nélkül, mert ez a dolog a nőn is ugyanúgy múlik, ha nem még jobban. Az, hogy a jelenlegi barátnőddel nem illetek össze, még semmit sem jelent, ez kb ugyanaz a szint, minthogy te szereted a sci-fi filmeket ő meg nem. Van csomó más nő, akivel összeillenél, ebből ne vonj le messzemenő következtetéseket.

2019. aug. 14. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
0%

#2


A nőknek fontos a jó hírük, különösen, ha népszerűek, ezért igyekeznek finoman csomagolni a véleményüket. Az esetek többségében azonban amit mondanak, vagy hülyeség, vagy egész egyszerűen hazugság.


A nőknek - különösen a fiatal nőknek - nagyon fontos a szex. Olyan pasival akarnak együtt lenni, aki ki is tudja őket elégíteni. Ha szeretik a pasit, adnak egy pár lehetőséget neki, de ha továbbra is bénázik, bizony elkezd értéktelenné válni.


Megszámlálhatatlanul olyan eset van, hogy a nőt otthon nem tudta megdugni a pasi, aztán szeretőt kezdett el tartani, akivel kiélhette a vágyait.

2019. aug. 14. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
34%

Érdekesség:


A Facebook-on nemrég láttam, hogy férjhez ment az egyik példás asszonyka, aki megcsalta a mostani férjét, még régebben, amikor jegyben jártak.


Szegény ürge, nem tud róla, hogy csak azért nősülhetett most meg, mert az a pasas, akivel őt felszarvazta a menyasszonya, a dugás után lelépett külföldre. A menyasszony terve ugyanis eredetileg az volt, hogy lelép a másikkal, csak annak nem kellett, így maradt a vőlegénye mellett, akihez most férjhez is ment.


Egyébként példás nő, dolgozik, meg minden, nincsenek botrányai. Ennyit a csajokról.

2019. aug. 14. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van egy ilyen exem. A kapcsolat nem lett volna rossz, de a szex az nem ment neki egyáltalán. Előttem állítólag volt egy pár nője és nem volt rá panasz, azóta meg nincs senkije.
2019. aug. 14. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
73%
Hát nem egy olyat is hallottam, hogy a nő nem is tud kielégülni... Mással működött neki v. magának?
2019. aug. 14. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
57%

#6

Ezt csak azok a férfiak terjesztik, akik nem tudják kielégíteni a nőjüket.

2019. aug. 14. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
96%
Jó lenne elfelejteni ezt az oltari baromsawgot, hogy a nők orgazmusa fejben dől el. Van olyan nő,amelyik nem is képes pl.vaginális orgazmusra, a feje tetejére is àllhat,akkor se ; vagy nem passzolnak szexuálisan a partner3vel.akkor aztán marhara fejben dől el.
2019. aug. 14. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
42%

A hetesnek üzenem, hogy nő vagyok! (Van ilyen a környezetemben!)

#6

2019. aug. 14. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
94%
A legtöbb férfi csak reszel mint egy állat, hogy neki jó legyen és eszébe sem jut a nőnek is örömet okozni. Az meg főleg eszükbe sem jut, hogy ha nem sikerül szex közben akkor kézzel, vibrátorral vagy szájjal elégítsék ki.
2019. aug. 14. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!