Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Sok "férfi" miért marad...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok "férfi" miért marad együtt egy házsártos nővel?

Figyelt kérdés

A félreértés elkerülése végett én nő vagyok.

Van egy ismerősöm, aki kamionozott, 3-4 hetente járt haza. Megismert egy lányt, aki tette neki a szépet... Hamarosan terhes is lett, kb. 3 hónap kapcsolat után. Még terhesség közben feleségül is vette. Felmondta a kamionos állását és keresett a közelben munkát. Aztán amióta megszületett a gyerek, elszabadult a pokol. A lány 10 perc után hívogatja, hogy "hol a k*va anyádban vagy?", meg hasonlók, a pasi meg csak dadog hogy "őőő oké szívem, szeretlek, mindjárt megyek"... Hogy van erre képe egy nőnek? Ráadásul az is kibukott, hogy csak a pénze miatt van együtt a pasival, mert még van az előző kapcsolatából is egy gyereke és életében nem is dolgozott egy napot sem. Erre akkora papucs lett ebből a pasiból hogy rettenetes, pedig semmit nem veszítene, ha elválna... Gondolom a közös gyerek tartja vissza. Ha nem megy haza (a lány szerint) időben, akkor mondogatja, hogy kihívja rá a rendőrséget, hogy szondáztassák meg ha éppen autóval van. Ha éppen nem veszi fel, akkor megállás nélkül hívogatja. Annyira nem bízik benne, hogy google helymeghatározást (!) szokott kérni tőle, hogy tudja, merre jár a pasi. Ilyet megér egy "nő" is? A pasi kínjában visszament külföldre kamionozni, de hetente 1-2 napot így is itthon van, amikor nem mehet sehova. Ismerőseivel akkor szokott találkozni, amikor hazafele tart, mert akkor még ugye nem tudja a csaj, hogy mikor fog hazaérni... Ha alapból menne valahova, volt, hogy a csaj elvette tőle a kocsikulcsot, hogy nem mész te sehova. 500.000 forintot simán elkölt ráadásul a háta mögött, látszata semmi, nem takarít, nem főz. Még a csaj szüleinek rezsijét is a pasi fizeti, mert közös házban laknak. Hogyan lehet ezt bírni? Vagy egyáltalán minek? És nem egy ilyen "becsicskult" személyről tudok...


2019. szept. 1. 13:55
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
0%
#9: Hagyd csak. A szokásos kettős mérce...
2019. szept. 1. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 Barnabas333 ***** válasza:
63%
Én elváltam. Most nem házsártos van, de itt meg szex nincsen 5éve... Nehéz a nőkkel... 42f
2019. szept. 1. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
24%
Gondolom te vagy az ostoba szerető aki elhiszi hogy mennyire szar a feleséggel minden , és majd elhagyja èrted. Na vajon mièrt marad együtt velük sok férfi ???? Ha csak fele igaz lenne lépnének!
2019. szept. 4. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Inkább te vagy az ostoba, hogy ezt látod bele. :D Őszintén sajnállak.
2019. szept. 4. 12:57
 15/16 anonim ***** válasza:
74%
Én sokat dolgoztam férfiak között. Valamiért szeretik és igénylik a felügyeletet és az ugráltatást. Nem egy kollégám éjszakai műszak után "panaszkodott" hogy úgysem kerülhet ágyba, mert az asszonyt vinni kell ide-oda egész estig. A másik folyton dolgozott, mert az asszonynak ez kell, az kell. Saját fizuból zsebpénz az sem ritka. Fiatalabbaknál meg az állandó ellenőrizgetés. Alap, hogy a nő kezeli a férfi facebookját,olvassa az email-jeit, elkéri és ellenőrzi a telefonjait, sms-t. Egy másik nem mert beszélni a sokkal idősebb portás nővel, mert ha az asszony megtudja, megtiltotta neki, hogy bárki ellenkező nemű személlyel szóba álljon. Nem tudom miért jó ez a férfiaknak de ilyenek. És egyre jobban ilyenek lesznek.Szóval csak bátran ,kedves nő társaim, a férfiaknak ez kell, ezt szeretik!
2019. szept. 8. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Ha nem a no ugraltatja a ferfit akkor a ferfi ugraltatja a nõt, van sok ilyen beallitottsagu ferfi es nõ aki szereti ha anyaskodnak rajta vagy ha õ apaskodhat
2019. szept. 8. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!