Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Egyetértesz azzal, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyetértesz azzal, hogy a házasság kizárólag férfi és nő kapcsolatából fakad?

Figyelt kérdés
2019. szept. 14. 01:41
1 2 3 4 5
 11/48 anonim ***** válasza:
26%

Nem

A hazassag intezmenye a vagyonmegmaradas es a csalad hatalmanak novelese miatt jott letre. Regen is tulkep egy vagyoni szerzodes volt a csaladok kozott.


De szerintem a hazassag manapsag eleg elavult forma. Jobban orulnek ha valamellyest visszajonne a szerzodesed kapcsolat forma ami hatarozott idore szol

2019. szept. 14. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/48 anonim ***** válasza:
57%
Az az élettársi kapcsolat, te nagyokos.
2019. szept. 14. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/48 anonim ***** válasza:
62%
Nem, a szerelem univerzális. Nem értem miért zavar bárkit is, ha azonos nemű szerelmesek összeházasodnak.
2019. szept. 14. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/48 anonim ***** válasza:
55%
Nem
2019. szept. 14. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/48 anonim ***** válasza:
74%
Nem. Én is úgy gondolom, hogy két döntésképes, felnőtt ember szövetsége kellene, hogy legyen (mint tudjuk, bizonyos közel-keleti kultúrákban népszerű 10-12 évesen férjhez adni a kislányokat, szerintem az sokkal borzasztóbb, mint bármi melegekkel kapcsolatos őrület), nemektől függetlenül. Engem személy szerint semmiben sem akadályoz vagy károsít a melegházasság, és szerintem mást sem, szóval őszintén nem értem, miért kellene ezt a jogot megvonni tőlük (főleg, hogy jobb helyeken már évek óta házasodhatnak, és még sehol sem ütött be az Apokalipszis, szóóóval..).
2019. szept. 14. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/48 anonim ***** válasza:
9%
Nem. A házasság a férfi igába döntéséről szól. Ezért akár szinte minden nő esküvőt.
2019. szept. 14. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/48 anonim ***** válasza:
0%
Két szerelmesből*.
2019. szept. 14. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/48 anonim ***** válasza:
30%
Ehhez a kérdéshez nem érzelmi alapon kellene hozzáállni, mert ilyen alapon a barátság is lehetne jogi kategória. A férfi-nő közötti házasság a társadalom túlélésének alapvető feltétele.
2019. szept. 14. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/48 anonim ***** válasza:
68%

Szerintem nem. Mondom ezt úgy, hogy teljesen hetero vagyok, de ha valaki egy azonos nemű mellett érzi azt, hogy megtalálta a lelki társát, akkor miért ne házasodhatna össze vele?


Még mindig jobb, mintha valami asszonyverős kreténnel kellene együtt élnie csak azért, mert a szélsőjobb ezt várja el tőle.

2019. szept. 14. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/48 LazyJones ***** válasza:
62%
Nem.
2019. szept. 14. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!