Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A férjemnek van egy kapcsolata...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjemnek van egy kapcsolata, azt mondja, hogy nem fontos neki, de nem lép ki belőle?

Figyelt kérdés
Amióta megtudtam, többször mondta, hogy vége, de tegnap is együtt sétáltak Budán. Más is volt velük, nem csak ők ketten. Nem értem. Miért mondja, hogy velem akar lenni, ha a másik lánnyal szervez programokat?
2019. szept. 16. 06:08
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
96%

Mert megteheti.

Most már tudod, hogy megcsal, nem kell tovább titkolóznia, mutatkozhatnak együtt nyilvánosan.

2019. szept. 16. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 acelsziv ***** válasza:
87%
Miért nem válsz el? Szeretsz kapcarongy lenni?
2019. szept. 16. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
72%
Azért mondja, mert egy suttyó hazug, élősködő. Ha nem megcsalás lenne, hanem mondjuk, régi barátság csupán, akkor nem hazudozna. Megmondanám neki, hogy akkor kölzözzön hozzá és kidobnám. Nem tudom, hány évesek vagytok és mennyinek tűnik a nő, de másik eshetőség, hogy esetleg van egy szintén titkolt, lánya,családja. Szóval gyanús az ürge, figyelj oda, ne hagyd évekig átba szni magad!
2019. szept. 16. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
62%

Amúgy te magad láttad, hogy együtt sétáltak? Mert akkor miért nem mentél oda?

Én odamentem volna, helyedben, érdekes lehetett volna a szitu és talán kiderült volna a dolog. Másik lehetőség, hogy érd el, hogy bemutassa neked a nőt. Legalábbis, ha nem akarod otthagyi és megéri neked a további vacakolást.

2019. szept. 16. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
93%
Megmondta, hogy megcsal. Lett valami következménye? Nem. Akkor ugyan miért hagyná abba?
2019. szept. 16. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
88%
Csak egy kérdés van: miért a férjed még?
2019. szept. 16. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
73%
Mert megteheti. Szolgalelkű birka vagy, aki ide írogatja ki a nyomorát anélkül hogy kibaccná mint macskát szarni .
2019. szept. 16. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
88%
Mióta tudod? Azt írod, többször is szakítottak elvileg. Akkor azért gondolom nem 2 napja...
2019. szept. 16. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
60%
Mi az, hogy kapcsolata? Mit értesz alatta te és mit a férjed, illetve mit mond rola?
2019. szept. 16. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
Másfél két hónapja tart kb. állítólag. Én is ismerem a nőt. 5 évvel idősebb nálam. Mindenképp kilépek, csak egy kis biztatásra lett volna szükségem.
2019. szept. 16. 08:44
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!