Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A férjemnek van egy kapcsolata...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjemnek van egy kapcsolata, azt mondja, hogy nem fontos neki, de nem lép ki belőle?

Figyelt kérdés
Amióta megtudtam, többször mondta, hogy vége, de tegnap is együtt sétáltak Budán. Más is volt velük, nem csak ők ketten. Nem értem. Miért mondja, hogy velem akar lenni, ha a másik lánnyal szervez programokat?
2019. szept. 16. 06:08
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
100%
Hogy fogsz egyedül gondoskodni a gyerekekről?
2019. dec. 6. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
Dobd ki! Hazug disznó. De azért el beszélgetnénk vele, hogy mégis hogy gondolja? Ott vannak a gyerekek. Rájuk nem gondol? Persze hogy nem. Ez egy halott kapcsolat, már nem szeret, kár vele foglalkoznod. Hány évesek vagytok? Gyerekek mennyi idősek?
2019. dec. 6. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
100%
Remélem beadtad a válókeresetet :/
2019. dec. 7. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
Mi történt azóta?
2020. máj. 5. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim válasza:

Szerintem nem hagyta el, akkor írta volna...

Pedig ez a legnagyobb megalázás egy kapcsolatban :/

2020. máj. 5. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
47%
Ha így tudnám,hogy mással programokat szervez és még kamuzik is akkor elküldeném a f...a.Gerinctelen féreg a nővel együtt.
2020. máj. 5. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
Azért kérdeztem, hogy mi történt mert kiemelte a kérdést.
2020. máj. 5. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Akkor még mindig vele van,mert gondolom uralkodik rajta.
2020. máj. 5. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!