Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ti milyen nemzetiségű emberrel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti milyen nemzetiségű emberrel hazasodnátok (a magyaron kívül), vagy épp nem hazasodnátok semmi pénzért?

Figyelt kérdés
És miért? Nemet is írjatok.

2019. szept. 27. 09:24
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
71%
Én csak magyarral. Nem tudom elképzelni mással, mert szeretem a nyelvünket a hagyományainkat, el se tudom képzelni, hogy a leendő gyerekeim más mintát lássanak. 27/N
2019. szept. 27. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
50%

Olasszal házasodnék. Imádom őket, a fél családom olasz.

Nem házasodnék arabbal, vagy japánnal, a gyökeresen eltérő kultúra miatt. (N)

2019. szept. 27. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
80%
Én angollal házasodtam. Nem zavar, ha más nemzetiségű, de első sorban európaival vagy izraelivel házasodnék. Túlságosan eltérő kultúrával nem biztos, bár nem zárom ki a lehetőségét ha megismerkedem valakivel és minden klappol. Ami semmiképpen nem vonz: feketék (nem tetszenek) és arabok (a kultúra nem tetszik)
2019. szept. 27. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
23%
Magyarral. De kapcsolat, vagy szex török, iráni, kurd, olasz, spanyol, francia, svéd, szlovák, lengyel, ukrán, orosz, dán, norvég. 31F
2019. szept. 27. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
38%
Semmi pénzért. A jó házasság titka a kommunikáció. Az pedig már sok itteni kérdésből is jól látszik, hogy ez az anyanyelven sem megy mindig zökkenőmentesen.
2019. szept. 27. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
70%

Olasz a férjem, soha semmi problémát nem okozott a kapcsolatunkban, hogy nem magyar, sőt..


Nem jelenteném így ki, hogy milyen nemzetiségűvel biztos hogy nem házasodnék, ugyanis hiszek abban, hogy nem lehet egy nemzet összes tagját egy kalap alá venni, viszont akivel nagyon eltérő lenne a kultúránk/vallásunk/neveltetésünk, azzal elképzelhető, hogy nehezen tudnánk tartós zökkenőmentes kapcsolatot kialakítani hosszú távon.


29/N

2019. szept. 27. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
90%
Nekem csak az volt a fontos, hogy emberileg összepasszoljunk, beszéljünk egy nyelven és hogy ne legyen gyökeresen eltérő a kultúránk. Korábban csak magyar férfiakkal voltam kapcoslatban, de a férjem dél-amerikai. Kommunikációs problémáink sosem voltak, az angol a közös nyelvünk, ezt mindketten anyanyelvi szinten beszéljük.
2019. szept. 27. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
88%

Lehetőleg semmi más nemzetiségűvel. Nem előítélet miatt, hanem azért, mert hiába beszélünk perfektül angolul mind a ketten, nem ugyanúgy fejezem ki magam egy idegen nyelven. Van az a plusz tartalom, amit csak az anyanyelvén tud az ember. Nekem fontos, hogy a házastársam teljesen értsen.

De ha kéne választani más nemzetiségűt, akkor lengyel, szlovén, horvát vagy esetleg olasz lenne.

Semmiképp: közel-keleti/arab, távol-keleti. Mert teljesen más vallás és kultúra.

2019. szept. 27. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
50%
Mindegy. A lényeg, hogy fehér legyen. Nem tetszenek a színes bőrű nők, pár ázsiai kivételével.
2019. szept. 27. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Svájcival házasodtam. Nincs nagy kulturális különbség és beszélünk közös nyelvet. Nem házasodtam volna Európán kívülivel. Ott már nagynak éreztem voona a szakadekot
2019. szept. 27. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!