Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ti milyen nemzetiségű emberrel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti milyen nemzetiségű emberrel hazasodnátok (a magyaron kívül), vagy épp nem hazasodnátok semmi pénzért?

Figyelt kérdés
És miért? Nemet is írjatok.

2019. szept. 27. 09:24
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Europaban kismillio nemzetiseg van.


Nekem annyi a lenyeg, hogy hasonlo kulturkorbol szarmazzunk.

( keresztenyi alapokra epult, sem tul soviniszta, sem tul PC tarsadalmi kor az elvaras )


Kulsore nekem az eszaki -tipusu (nordikus, szakszoval) ferfiak tetszenek, de nem ez volt a kerdes, na meg, ha pl. egy jofej olasszal esnek szerelembe, hat istenem..,:)

2019. szept. 27. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
75%

volt francia pasim most pedig amerikai van

egyiknel sem tapasztaltam orbitalis kulturalis vagy nyelvi akadalyokat, kiveve hogy a jo kis magyar szovicceket nem tudtam/tudom leforditani

azsiai vagy arab ferfiakkal soha nem tudnam elkepzelni az eletem

az azsiai ferfiakban semmi ferfiasat nem latok az arab ferfikkal szemben pedig eloiteleteim vannak (biztos alaptalanul, de nem tudok rajtuk valtoztatni)

2019. szept. 27. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
64%

Arabbal nem házasodnék össze, max. ha évek óta nagyon jól, közelről ismerem (egy ilyen srácot ismerek, vele összeházasodnék, ha bejönnénk egymásnak) - sajnos sosem lehet tudni még a látszólag felvilágosultaknál sem, hogy mennyire fontosak nekik a hagyományok és hogy elvakult muszlimok-e, vagy ha ők nem, a családjuk mennyire nyomja el őket. Sajnos nem egy rémsztorit hallottam már arról, hogy ilyen nyugatinak tűnt, olyan felvilágosultnak tűnt, aztán házasság után hogy volt elnyomva a nő.


Többi nemzetiségnél meg ha tetszik és tud annyira angolul, mint én, vagy nagyon jól tud magyarul, nincsenek egyéb nemzetek kizárva, bár én alapvetően a magyart preferálom.

2019. szept. 28. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Amerikai felesegem van.

Nem hazasodnek arabbal, torokkel, romannal, orosszal, ukrannal, bolgarral, szerbbel, szlovakkal es nem hazasodnek olyannal aki nem feher, tehat afrikai, azsiai, hispanic,stb, nem hazasodnek olyannal sem aki nem kereszteny kulturabol szarmazik.


Miven en csak angolul meg magyarul beszelek, igy hazasodtam volna akar angollal, irrel is pl vagy mas auropaival ha ok beszelnek magyarul.

Az nekem fura ha mindeketten idegennyelvet hasznalnank kozos kommunikaciora. Legalabb egyikunk anyanyelven kommunikaljon. Amerikaiak nem beszelnek idegennyelveket tehat kenytelen voltam megtanuli angolul :D


Amerikaiak is masok mint mi de nincs olyan nagy kulonbseg mint pl egyiptomi es magyar eseteben, mert amerkaiak is keresztenyek, nincsnenek bizarr szokasaik.

Nekem megy az angol. Ugyan nem perfekt de mindent megertek amit a felesegem mond es nem volt olyan amit ne tudtam volna elmondani angolul neki, kivetel magyar viccek vagy olyan dolgok amiknek nincs angol megfeleloje.

Mostanaban az a gond hogy angol dolgoknak nem tudom a magyar megfelelojet mert azokat a kifejezeseket amiket itt hasznalunk azokat igy tanultam meg hogy csak egyszeruen tudom mire mondjak de senki nem mondta el nekem hogy az mi magyarul, illetve magyarra leforditva hulyen hangzik.

2019. szept. 29. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!