Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Azon házaspárok, akiknek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azon házaspárok, akiknek teljesen mások az igényei, elképzelései kikapcsolódás, életvezetés terén, azok együtt tudnak maradni hosszabb ideig?

Figyelt kérdés
2019. nov. 7. 15:11
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Válj el, gyere hozzám. :) Pont ezek a hobbijaim.0

Viccet félretéve, ha nem megy, kár erőltetni. Az egészben az a nagyobb gáz, ahogy kezeli a férjed a dolgokat. Nem lenne ezzel gond, ha téged is hagyna élni. Ahogy mondta valaki, nem kezel egyenrangúként.

2019. nov. 7. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
11es, még egyszer nem követem el ugyanazt a hibát.
2019. nov. 7. 17:30
 13/14 anonim ***** válasza:
Mire gondolsz, mint hiba? A házasságra? Az az. A nem megfelelő egyénnel főleg, de amúgy sem sok értelmét látom.
2019. nov. 7. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
63%
A házassággal, mint olyannal szerintem nincs baj. A probléma ott van, hogy házasságra alkalmatlan emberek kelnek össze, házasság címen. De igazából ha a házasság nem megy, akkor már a párkapcsolat sem, hisz nem sokkal másabb a házasság, mint egy komoly kapcsolat. Ismerek olyan párokat, akik nem tudom mióta együtt vannak, két felnőtt gyerek, közös élet, közös ház, stb, de nem házasok. Stabilabb a kapcsolatuk, mint azoknak, akik házasok, de nem képesek elköteleződni, kitartani, stb stb.
2019. nov. 7. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!