Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért nem gondolnak az ilyenek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem gondolnak az ilyenek a gyerekeikre?

Figyelt kérdés
Felnőtt családos emberek, akiknek gyerekeik vannak miért keresnek pasikat, csajokat, mintha fiatal, független férfiak nők lennének? Az újdonság varázsa miért előbbrevalóbb nekik mint a saját gyerekük?

2019. nov. 28. 09:06
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Feminista vélemènyt hallottunk. Persze ha a férj néz új nő után, akkor az lenne, hogy milyen egy mocsok, aljadèk, utolsó, ge..láda hogy megcsalja az asszonyt, ha a nő ugyanezt csinálja, akkor az meg normàlis. Én mindkèt nemnèl elítélem ezt a fajta viselkedést. Egyèbkènt 32 éves férfi vagyok.
2019. nov. 28. 10:25
 12/12 anonim ***** válasza:
Szerintem sem kellene senkinek a párja mellől másfelé tekintgetni, de nem látsz bele más házasságába, mi vezetett ide. Szóval ha a kérdésed arról szól, hogy egy legalább szeretetteljes családot miért borít fel valaki, akkor egyet értek, hogy azért, mert önző és gyenge. De ha úgy általánosságban akarsz utálkozni az elváltak felett.. akkor azért vannak bőven olyan esetek, amikor a gyerek is jobban jár, mintha a feje fölött repkednek a tányérok.
2019. nov. 28. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!