Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Első karácsony házasokként?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első karácsony házasokként?

Figyelt kérdés

Ez lesz az első év hogy házasokként karácsonyozunk. Eddig 24-én mindenki a szüleinél volt és 25, 26-án mentünk egymás szüleihez. De idén már szeretném, hogy friss házasokként a 24.-e csak a miénk legyen a férjemmel. Anyósom elfogadta ezt. Anyám hangjában viszont kihallottam a teljes sértettséget. Hogy még gyerekünk sincs, meg miért nem megyünk egyik évbe hozzájuk, másik évben anyósomékhoz 24-én.

Nagyon rosszul esik ez nekem. Úgy érzem meg fogja keseríteni a karácsonyom ha folyton a sértettet játsza. Attól meg, hogy még nincs gyerekünk, már nem is vagyunk teljesértékű család? Ráadásul tudja mennyire vágyunk már babára, csak még nem sikerült...


Másnál is voltak ebből konfliktusok?



2019. nov. 29. 09:46
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Majd feldolgozza...
2019. nov. 29. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Anyukàdnak fel kéne nőnie, hogy ne óvodàsként viselkedjen. Engedd el. A férjeddel egy csalàd vagytok. Ehhez a gyerek meglétének semmi köze. Nekünk sincs, igaz, mi nem is szeretnénk. Úgy csinàljàtok ahogy nektek jó.

Nàlunk pont a 24.- e az elmenős progi, megyünk együtt a férjemmel anyósomhoz, jön a sógornőm is, fàt díszítünk, dumàlunk, kajàlunk tàrsasozunk, ott van ajàndékozàs, majd megy mindenki haza. A sógornőm jelenleg együtt él az épp aktuàlis pasijàval, szóval anyósom egyedül lakik. Karàcsony pedig itthon kettesben vagyunk, főzök, jàtszunk, eszünk, összebújva sorozatozunk. A fàt december 1. Napjàn díszítjük, mi így szoktuk meg, és januàr 1- ig àll, majd leszedjük.

Az én családomnak ez nem egy nagy cucc, nàlunk sose volt divat olyan banzáj mint anyósoméknàl. Hozzàjuk a szülinapokon megyünk àt és ennyi, anyunak is, nővéremnek is decemberben van.

Egyébként karàcsony előtt van a hàzassàgi évfordulónk is:) Azt is csak kettesben ünnepeljük.

2019. nov. 29. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
0%
Gondolom éltetek együtt előtte éveket, mi változott egy házassággal?
2019. nov. 30. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Mikor összeköltöztünk a férjemmel, megmondtuk, hogy 24én sehová nem megyünk. Ennek 18 éve. Elfogadták a szülők.
2019. nov. 30. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Mi is együtt ünnepeljük a legelső óta. Szerencsére nálunk mindkét oldalon megértették, hogy mi saját családot alapítottunk, amikor házasságot kötöttünk. Egyébként ti, nem a karácsonyt nem ünneplitek a családdal, hanem a szentestét. Karácsony napjain velük lesztek. Nem is értem, mi a probléma...
2019. dec. 2. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!