Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Családapaként, házas férfiként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Családapaként, házas férfiként más nőről (csajbarát) fantáziálok, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Mi jó barátok vagyunk, ő nem akar semmi többet tőlem, igaz, én nem is próbálkoztam be soha direktbe, ez így nem lett kimondva, de amióta barátságban vagyunk, ő beleszeretett másba, stb.


Azt mondja, barátnak nagyon jó vagyok... ebben benne van, hogy másnak meg nem.


Közben nekem otthon nem nagyon jó, de nem tudok elválni, gyerekek, ház stb.



Gyakran ábrándozok róla, ha ezzel a lánnyal összejöttünk volna, most milyen életem lenne.



2019. dec. 7. 13:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
56%
Na, ennyit érnek azok a bizonyos ellenkező nemű "ne aggódj miatta" barátok. Szánalmas tetű
2019. dec. 7. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
94%
A tisztánlátás kedvéért: te egy kedvesrendes vagy egy bunkó alfa vagy?
2019. dec. 7. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
85%
1# Szerintem az hogy mire gondol csakis rá tartozik, ettől nem lesz senki tetű.
2019. dec. 7. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
91%
És közben neked nagyon rossz otthon,mert ha másik nőröl álmodozzol tuti bele tudod élni magad a mostani kapcsolatodba,és a gyerekek...ja és lehet hogy nem csak miattad rossz most otthon,de kis önértékelés mehetne..
2019. dec. 7. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
94%

"Gyakran ábrándozok róla, ha ezzel a lánnyal összejöttünk volna, most milyen életem lenne."


Akkor most őt unnád.

Szintén csatlakozom a "Csak barátok vagyunk!" szöveget nem hívők klubjába.

2019. dec. 7. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
90%

Ha barátnak vagy jó neki, akkor annak vagy jó. Nyugodjál bele. Nem lennél főnyeremény családostól egy normális független nőnek. Mit kezdene veled, ha bszol elválni, mert gyáva és rohadtul kényelmes vagy? Szeretőnek lenni nem egy álom ám!

Nem jó otthon neked? Hátpersze. Felsorakoztattad a legócskább kifogásokat, azokat, amiket az ilyen pasik előszeretettel hangoztatnak miért is maradnak a langyos fosban inkább.

Miért lenne másabb az életed ezzel a nővel?Erre is ráunnál idővel. Vele is belekerülnél előbb-utóbb a szürke hétköznapokba. A mostani fellángolásod sem lenne tartós vele sem. És lehet ez a nő tisztában van ezzel, mert van agya(helyetted is), önbecsülése.

Nem kellett volna megnősülnöd, ha nem bírsz magaddal. De ugye ehhez kellett volna némi ész is a házasság előtt. Egy házasság nemcsak a jó dolgokról szól.

2019. dec. 7. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
93%
A házasságokban vannak mélypontok. Olyan is van, hogy az ember vonzónak talál valakit. Olyankor leül egy sarokba és megvárja míg elmúlik. A házasságára koncentrál, nem hisztizik, hogy a lakáshitel miatt nem szabadulhat.
2019. dec. 7. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
84%
Te is csak egy farokvezérelt nős fa..sz vagy.A legrosszabb fajta.Ugyan minek kellenél ennek a nőnek?
2019. dec. 7. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
86%
Nem lenne vele jobb életed, csak ábrándozol, hogy milyen lehet ő a hétköznapokon a közös lakásban és talán felruházod olyan tulajdonságokkal is, amik csak a te fejedben léteznek. Sose hittem a férfi-női barátságban, mert egyik fél sajnos úgyis túlkomplikálja a dolgokat, jelen esetben te. Lehet nem vagy számára elég vonzó, nem látja benned a pluszt, de a legfőbb indok amiért kioffolt az a gyermekeid és a feleséged. Egy független nő sem vágyik egy több gyerekes férfira és a problémáira(véleményem szerint). Őszintén, szereted te a feleséged? Egy kapcsolat nem csak a szép és jó dolgokból, rendszeres szexből és a vidámságból áll. Mindig lesznek nehézségek, betegségek és mélypontok. Nem vakságot fogadtál, normális ha valaki megtetszik a szemednek, de az nem, hogy állandóan rágondolsz és vágysz arra, hogy vele élj. Hiszen szebb/okosabb/tehetségesebb mindig lesz! Tőled is biztos vannak helyesebb férfiak, mégsem hinném, hogy a párodnak kételyei lennének. Ha ennyire boldogtalan vagy, akkor pedig válj el és add meg a lehetőséget a feleségednek, hogy olyat találjon, aki 100%-ban mellette állna!
2019. dec. 7. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
89%

#9


Csak pont az a probléma, hogy bszik elválni, mer'hát a gyerekek, meg a ház, meg az anyagiak. De az új punci az jó lenne, csak ehhez is lusta, gyáva,kényelmes. Tököt is kéne növeszteni, mert az sincs neki. Nem is tudom mivel akarná a nőt boldoggá tenni, mert ezzel ami nincs, nem lehet. Csak a fantáziájában él, ennyi még megadatott neki.

2019. dec. 7. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!