Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valamiért egy másik férfiról...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valamiért egy másik férfiról fantáziálok, pedig van párom, és jól megvagyunk. Miért van ez?

Figyelt kérdés
Néhány hónapja egy ismerősöm mesélt egy pasiról, akivel szerinte nagyon jól összeillenénk, és sokat mesélt róla. Csak képet láttam róla, és ismerem a baráti körét, vele még soha nem találkoztam. Mégis azóta azon jár az eszem, milyen jó lenne összejönni vele. Nem is a szexről fantáziálok, hanem csak egy új kapcsolatról, vele. A párommal 3 éve vagyunk együtt, és bár sokat veszekszünk, azért megvagyunk. Néha belegondolok, milyen lenne, ha a másik pasi összejönne valakivel, és teljesen kétségbeesek, hogy nem bírnám ki, pedig tényleg még csak nem is találkoztam még vele... Mit tegyek? Valami nincs rendben a mostani kapcsolatommal?

2018. júl. 11. 13:56
 1/7 próbálokkedveslenni ***** válasza:

Mivel ilyenekre gondolsz, ezért valószínűleg nincs minden rendben a kapcsolatoddal.

Neked kell rájönni, hogy mi a baj.


Amennyiben nem megoldható, akkor szakítás -> új kapcsolat.

Ennyi a történet.

2018. júl. 11. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Annyira azért nem egyszerű egy ilyen... Együtt élünk, és hosszútávra terveztük ezt az egészet. És persze volt ezer gondunk, de melyik kapcsolatban nincsenek? Az új kapcsolat sem egyszerű történet, hiszen a másikkal soha nem találkoztam, és bár megoldható lenne, abban semmi biztos nincs, és lehet nem is passzolnánk, és semmi nem lenne belőle.
2018. júl. 11. 14:07
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Mi a bűbánatos francot lehet valakiről látatlanba úgy elmesélni, hogy ilyen szinten megkattanj?

Mesélés alapján egy tábla csoki nem érdekelne ennyire, nemhogy egy férfi (esetemben nő).

2018. júl. 11. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Pedig valami nem stimmel. Ilyet nem szokás érezni.
2018. júl. 11. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

mert ez a plátói szerelem, amikor nem az egyénbe, hanem a fantáziába vagy szerelmes.


Ne félj, ha megismernéd, kapnál néhány hideg zuhanyt, hogy nem olyan mint az álmaidban

2018. júl. 11. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Remélem, nem a képzelt ismerősöd mesélt róla. Az, hogy szerinte összeillenétek, még nem garancia erre. Nem lehet túl jó a mostani kapcsolatod akkor.
2018. júl. 11. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Enis igy voltam , 4évig voltam együtt az exemmel és sokszor gondoltam más pasira de hidd el amugy semmit nem érzel a pasi iránt. nállam azért volt ez mert igazán nem voltam az exembe szerelmes soha és hazudtam magamnak hogy az vagyok mert féltem a magánytol meg hogy mem kellenék másnak aztán most 4év után szakítottunk egy másik srác miatt aztán rájottem hogy igazábol nemis az esetem csak mar nem szerettem volna a parommal lenni . Szerintem gondolkozz el rajta ha ilyen megfordul a fejedben valoszinuleg nem szereted igazan ha most ilyet gondolsz kesobb sem fogsz mást tapasztalat! :) ja es miota szakitottunk azota boldogabb vagyok mint vala nem bantammeg
2018. júl. 12. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!