Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Családapaként, házas férfiként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Családapaként, házas férfiként más nőről (csajbarát) fantáziálok, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Mi jó barátok vagyunk, ő nem akar semmi többet tőlem, igaz, én nem is próbálkoztam be soha direktbe, ez így nem lett kimondva, de amióta barátságban vagyunk, ő beleszeretett másba, stb.


Azt mondja, barátnak nagyon jó vagyok... ebben benne van, hogy másnak meg nem.


Közben nekem otthon nem nagyon jó, de nem tudok elválni, gyerekek, ház stb.



Gyakran ábrándozok róla, ha ezzel a lánnyal összejöttünk volna, most milyen életem lenne.



2019. dec. 7. 13:08
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Írj, ha szeretnél erről valakivel beszélgetni
2019. dec. 7. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Nincs olyan, hogy "nem tudsz" elválni. Ha akarnál, meg tudnál oldani mindent.
2019. dec. 7. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

El tudsz válni, csak nem akarsz, mert kényelmesen vagy. Tapasztaltam ilyet többször is, sajátomon és mások bőrén is.

Normális dolog, hogy ábrándozol róla. Kivered rá párszor, vagy dugod a feleséged, a másik csajt képzeled oda. Ha szerelmes lennél, az viszont már gázos helyzet lenne.

2019. dec. 8. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!