Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek mennyire van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anika2225 kérdése:

Szerintetek mennyire van igaza ebben az esetben a férjemnek?

Figyelt kérdés
A ferjemmel annak idelyeyen,mikor meg ismerkedtunk akkor volt mar egy volt egy lanya az elozo kapcsolatabol szuletett.A kis lany az edesanyjaval maradt amikor kulon mentek.Csak hetvegente jart hozzank mivel igy egyeztetek ki a volt parjaval.Utanna a volt parha folyamatossan a kislany elel mondasa szerint probalkozott ellenem beszelni ezt a lanya mondta el nekem.A volt parja egy idelyig ofa adta a kis lanyt aoda paromnak lathatosagra hetvegente de utanna mivel hol oda adta hol nem igy a parom nem fizet utanna es igy nem is kapja el a kis lanyt a volt asszonya azt mondta azert nem adja a kis lanyt ide mert az nem akar allitolag hozzank jonni igy el viszi a parom anyjaekhoz a kis lanyt.Ami a legroszabbul esik hogy a ferjem el megy az apjaekhoz mikor a volt noje elviszi ida. kislanyt es szerintem ez nem egesszen jogos igy mivel mi is mar egy csalad vagyunk igy szerintem ide kellene hogy jojjon a kislany hozzank nem a parom szuleihez.A parom azt mondta semmi kozom az egeszhez.Es ne mondjam ez mennyire rosszul erint hiszen a felesege vagyok.Igy erdekes modon a parom mindent az anyjaekkal beszel le nelkulem hogy a kislany hogy tanul es ott is alszik a nagyszuloknel es oda megy a ferjem az anyjaekhoz talalkozni aa kislannyal amikor viszi a volt parja a gyermeket hozzajuk.En meg persze itthon maradok mivel.ugy erzem en kivagyok kozositbe az egesz dolgokbol hiszen a parom mindent az anyjaekkal beszel meg ami a kislannyal kapcsolatos es o sem akarja hogy jojjon hozzank amivel kislany olyan uruggyel hogy ha ott erzi jol magat a lanya akkor az ugy neki is jol van meg jegyzem ket eve mar igy megy ez az allapot.Nagyon bant hogy olyanokat mond hogy semmi kozom az egeszbol es hogy en ennyire felre vagyok dobva hogy apszoludt nem.lehet szavam pedig ugy erzem lenne mivel a felesege vagxok es van mar egy kozos fiunk is
2019. dec. 9. 14:57
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
95%
Na jó! Megpróbáltam elolvasni, de feladom.
2019. dec. 9. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
94%
Eskü elkezdtem elolvasni, de az ideLYén annyira megrökönyödtem, hogy már nem bírtam az utáNNa és hasonló szavakat olvasni. Legalább vesszőket használnál. El tudom képzelni milyen társaság lehettek...
2019. dec. 9. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
92%
+1 Kolompárhoz :D
2019. dec. 9. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
93%
Én gyerekekkel dolgozom, úgyhogy el tudtam olvasni. Igazad van, a férjed egy tahó, mert nem fizet gyerektartást, meg még téged is leugat. Ez ellen viszont nem tudsz mit tenni.
2019. dec. 9. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
84%

Ne csináljátok, én végig olvastam! Nem tud, de törekszik, és érteni..

Nem tudom mennyi idős a lány, de lehet olyan korban van, amikor lázad. Ne piszkáld a férjed. Mondd neki, hogy szívesen látnád a lányt néha, és hozza el hozzátok, hogy az öccsét megismerje. Alakulni fog ez!

2019. dec. 9. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Csatlakozom a "nem tudtam végigolvasni" táborhoz.
2019. dec. 9. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
47%
Nem olvastam végig, de én a 83%-ossal tartok. Úgy úgy.Ő biztos nem ír hülyeséget.
2019. dec. 9. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Kilenc eves a lany
2019. dec. 9. 15:48
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Pár sor után feladtam. Fárasztó. Sorry. Vagyis Szo ri
2019. dec. 9. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 Andi80018 ***** válasza:
84%
Mi ez az idehányt szöveg? Biztos nem fogom elolvasni, kb. a harmadik "mondatnál" feladtam. Azért tiszteljük már meg az embereket, ha tanácsra van szükségünk, akkor értelmesen, tagoltan leírjuk, vesszőkkel elválasztva a mondandónkat! A helyesírást már meg sem említem! :-)
2019. dec. 9. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!