Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A párom miért zavarja ennyire,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom miért zavarja ennyire, hogy saját lakás önerőre gyűjtök?

Figyelt kérdés
A ház amiben élünk az csak az ő nevén van. A haszonélvezeti jog az apjáé. Egy gyermekünk van. Mivel teljesen átlátom a helyzetet, így elhatároztam, hogy önerőre gyűjtök. Házasok nem vagyunk, bár tőlem szerződést is írhattunk volna, nem kell a vagyona. Borzasztó kiállhatatlan velem szemben, azt hiszi vinni akarom a gyereket , ha összejön a lakás. Csupán annyit szeretnék, hogy nekem is legyen egy saját kuckóm idővel. Ha össze jönbe a lakás, akkor kiadnám albérletbe és az menne a törlesztőbe. Szerintem ez teljesen érthető, mert per pillanat kiszolgáltatva érzem magam. Ez a haszonélvezeti dolog is a napokban derült ki.
2019. dec. 12. 15:01
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

Azért zavarja, mert most jelenleg függsz tőle. Csak neki van lakása, úgy gondolja, hogy ezzel sakkban tud tartani és szépen meghúzod magad, hálás vagy, amiért ottlehetsz. Ha neked is van saját lakásod, akkor van hova léoned és nem leszel ráutalva semmilyen szempontból.


Plusz benne lehet az is a pakliban, hogy kéznél van a kétlábú pénztárca.

2019. dec. 18. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

Ez sok mindennek nevezhető, csak párkapcsolatban nem.

Szűkítés a finanszírozását, kérjen az apucitól.

Ha meglesz a lakás, még semmi albérlő, menj a gyerekkel együtt.

Ha ragaszkodsz hozzá, engedd őt is, világos szabályokkal, pénz, házimunkák, stb.

Hajrá!

2019. dec. 19. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:
Szia! Az apja nem ad neki pénzt, mert nem is szólnak egymással. Én is jobban észnél leszek. Igazatok van.
2019. dec. 19. 22:51
 24/24 anonim ***** válasza:
#23, azt írtad az apja számláz neki, már gondolom a nevében. Nem tudom, hogy lehet ezt szóbaállás nélkül, de mindegy. Számlázzon többet. Én nem nézek le senkit a munkája miatt, de egy ilyen kis ügyetlen ügyeskedő azért nem egy álom.
2019. dec. 19. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!