Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Autó és saját lakás/ház...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Autó és saját lakás/ház nélkül van esélyem csinos fiatal nőknél?

Figyelt kérdés
28 éves vagyok. Szűz, anyámmal élek még. Kicsit macis vagyok 180/100. Sajnos csak egy szakmára és érettségire futotta, ezért csak átlag keresetem (200 ezer nettó). Bár ez nem lényeges de jó ember vagyok, viszont a farkam is kicsi (15/4), ezért nem mertem sokáig kezdeményezni a nőknél.
2019. okt. 23. 07:43
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
48%
DDD.
2019. okt. 23. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
56%

Nálam nem lenne.

Ha anyukáddal élsz ergo tudsz félretenni, nem értem, hogy nincs legalább egy autód.

Másrészt nem szeretem az önbizalomhiànyos, teszetosza pasikat.Megeszem őket reggelire.

2019. okt. 23. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
74%
Ilyenkor hol vannak a papolók, akik szerint a férfiak csak az átlagos nőkre hajtanak?
2019. okt. 23. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Nem tudok félretenni. Szegények vagyunk! Anyámnak 50 ezer Ft a nyugdíja. Az egész fizetésem elmegy a rezsire - kajára.
2019. okt. 23. 07:50
 5/21 anonim ***** válasza:
3%
15/4 az nem kicsi
2019. okt. 23. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
32%

180/100 az sajnos nem kicsit macis, hanem vagy 20 kiló felesleged van. Nem akarsz tenni ellene?

Szakma nem baj, ház, kocsi nem baj, ez a péniszméret pedig nem kicsi. A súlyod az zavarna.

2019. okt. 23. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
62%
Igen, az nem kicsi, hanem icipici. Pidúrka.
2019. okt. 23. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
29%
Mondjuk a kettes nő sem százas, aki azt hiszi a szülőkkel lakik valaki, akkor az egész fizetése félremegy, mert a szülők fizetnek mindent.
2019. okt. 23. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
88%

Mivel egyetemi kollégiumban lakok, ezért butaság lenne részemről elvárni, hogy más rendelkezzen saját ingatlannal. Viszont 28 évesen szerintem már kicsit kellemetlen, ha az ember otthon lakik, én legalábbis biztos nem költöznék oda a barátomhoz, úgy, hogy az anyja két szobára van tőlünk.


Autóm van, de nem várom el, hogy a másiknak is legyen, hiszen én is kaptam. Egy jogosítványt viszont elvárok, vagy legalább szándékot annak megszerzésére.


Sokaknak (például a húgomnak) bejön a mackós test, nekem nem.


Nagy bajok vannak a fejedben, ha a belső tulajdonságaidra annyit írsz, hogy "nem lényeges", ellenben a farokméretedet kifejezetten kiemeled. Amikor megismerkedsz valakivel, melyiket mutatod meg előbb? A személyiségedet vagy a farkadat? Na, akkor melyik is fontosabb?


21/L

2019. okt. 23. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
56%
Utolsó és hol kellene laknia, ha nincs pénze? Az utcán?
2019. okt. 23. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!