Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Meddőség elfogadasa hogyan?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddőség elfogadasa hogyan? Hogy lehet ezzel együtt élni úgy hogy soha nem lehet gyerek egy hazassagban?

Figyelt kérdés

2019. dec. 18. 15:25
 1/10 anonim ***** válasza:
90%

Melyik fel nem kepes a gyermeknemzesre?

Egyebkent orokbefogadas, vagy ha a ferfinek nem lehet gyereke akkor lombik.

De en egyre inkabb ugy veszem eszre a mai vilagban hogy gyerekek utan egyre tobb a konfliktus es a parok szetesese (ez nem a gyerekek hibaja nem azert irom) a no teste megvaltozik a ferfi mas utan nez, de ez utobbi dolog a noknel is jellemzo. Nagyon meg kell ismerned kivel akarsz BIZTOSRA gyereket. Szoval nem biztos hogy ez olyan rossz.

2019. dec. 18. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
69%

Úgy hogy pl örökbefogadtok.

Egyebként meg nyilvan fontos a tamogatas, a sok beszélgetes, hogy ne tartsátok magatokban a problémát. Türelem.

2019. dec. 18. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
6%
Lehet egy másik pasi meg tudna csinálni.
2019. dec. 18. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
90%

Én biztos vagyok benne, hogy szakember segítségét kérném, hogy el tudjam fogadni és együtt tudjak ezzel élni. A párom is hasonlóra biztatnám, akár együtt is mennénk. Sokat utaznék, karrierépítésre fordítanám az energiáim és magam köré csődítenék vagy 20 fogadott kisállatot. Tudom, hogy egy kutya-macska nem pótolja a saját gyereket, de valamennyit azért segít.


És folyamatosan védekezés nélkül szexelnék, mert néha történnek csodák. Nem bíznék benne, de ha esetleg véletlenül...

2019. dec. 18. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
73%
Nem a gyerek az élet értelme
2019. dec. 18. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
64%

Én kiugranék a bőrömből, ha meddő lehetnék. Nagyon örülnék neki, mert amúgy sem akarok, sosem akartam gyereket.

Nem a gyerek a világ közepe!!

2019. dec. 18. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Én simán el tudnám fogadni, de én az életemet is el tudom képzelni anyaság és gyermekáldás nélkül. Sőt nálunk benne is van a pakliban mindkettőnknél merültek fel nehezítő tényezők. Egyébként számomra az örökbefogadás is teljesen élhető megoldás.

A férjem viszont elsősorban sajátot szeretne, nem tudom ő hogyan tudná elfogadni, hogy nem lehet, de mikor beszéltünk róla akkor azt mondta végső esetben ő is nyitott az örökbefogadásra.

Amit biztosan tudok, hogy ha a házasság jól működik, akkor ha ezt veszteségként éli is meg a pár, akkor is csak erősíti a kapcsolatot. Illetve szerintem alkalmasabb szülők is lesznek ha közös cél érdekében erőfeszítést is kell közösen tenniük.

2019. dec. 19. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Én el tudnám fogadni, nem életcélom, hogy gyerekem legyen mindenáron.

Amúgy meg örökbefogadás. Szerintem még szebb is, hogy egy valahol nem kívánt gyerek esélyt kap egy normális életre.

2019. dec. 19. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
100%

Gondold végig, hogy miért is akarsz, akartok gyereket. Ez egy nagyon nehéz, és komoly döntés. Ha körülnézel a környezetedben, valószínűleg több esetet is fogsz látni, ahol valójában nem döntésből, hanem mintakövetésből, reakcióból, félelemből vállaltak csak gyereket. Nagyon komoly munka ezen átdolgoznia magát a feleknek, de nem lehetetlen.


Ha ezt megteszed, akkor jó eséllyel teljesen másként fogsz állni a kérdéshez, és látni fogod, hogy a meddőség egy lehetőség. Gyermeked ugyan nem lehet, de ezzel együtt lehetőséget kapsz sok minden másra, és egyúttal azt is megértheted, hogy a házasság és a gyerekvállalás egymástól független témák.

2019. dec. 20. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Az örökbefogadás még mindig ott van,mint opció. Amúgy ez a felektől függ,nem mindenki vágyik mindenáron gyerekre . Mi meg is beszéltük,hogyha kiderül valamelyikünkről ,hogy meddő,lombikot meg hasonlókat nem vállalunk .Én az örökbefogadásban benne lennék,a férjem nem ,így valószínűleg gyerek nélkül élnénk az életünket tovább. Annak is van sok pozitív oldala .
2020. jan. 5. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!