Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Van itt olyan, aki egyáltalán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan, aki egyáltalán nem akar megházasodni?

Figyelt kérdés

Se gyereket nemzeni?


Ha így van, miért döntöttél így?



2019. dec. 30. 21:34
 1/9 anonim ***** válasza:
84%

Utálom a gyerekeket.


A házasságnak sincs sok értelme. A szerelmem a másik iránt nem fog változni egy papírtól. Viszont, ha gáz van, akkor nekem egy harmadik ember(bíró) ne akarja megmondani, hogy mit tegyek vagy hogy válhatok e.

Az egyetlen pozitívuma a jogi oldal.

2019. dec. 30. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Akartam, csak úgy tapasztaltam, nem igazán van olyan, akivel lehetne (elköteleződni nem megy nekik). Nem is annyira döntöttem, inkább beletörődtem, míg ellenlkezőjét nem tapasztalom.
2019. dec. 30. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
86%

Van.

Az indokom túl hosszú.

Elég sok kapcsolatom ért véget már emiatt.


Pedig ilyen nőket kerestem, és ők se akartak gyereket sem, de valahogy évek után a véleményük változott... És "mi lenne ha még is?" Nem én nem.. És vége

2019. dec. 30. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
88%
Én se akarok. Nem életcélom a gyereknevelés, közösködni meg pláne nem akarok.
2019. dec. 30. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Jelen!

A házasságnak nem látom értelmét. A válás meg simán becsúszhat és sok szívással járna.

Saját gyereket nem akarok. Kicsit paráznék, hogy sérülten születik vagy az anyával történik valami. Talán meggyőzhető lennék, de inkább az örökbefogadást választanám. Plusz ahhoz sem lenne kedvem, hogy szegény gyerek szívja meg a szülei válását.

Azért döntöttem így, mert alig látok olyan nőt, aki felnőttként és komolyan gondolkozna ezekkel kapcsolatban. Voltak barátnőim, akik akartak gyereket, de lényegében hiába múlta el 18 évesek, ők maguk is sok dologban gyerekként viselkedtek.

2019. dec. 30. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Jelen, Házasodni, gyereket nem, de barátnőt azért szeretnék. Egy alapbetegség miatt "akarom" így.
2019. dec. 30. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
69%

Nem akarok házasodni. Nekem nem tetszik ez a szokás. Én máshogyan fejezem ki, hogy szeretem a páromat. Azzal, hogy valóban vele vagyok.


Gyereket viszont tervezek. 4-et legalább, de inkább 5-6-ot.

2019. dec. 30. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Igen.

Egyrészt negatív tapasztalatok, másrészt a megfigyeléseim. Harmadrészt a jelenlegi életmódomhoz abszolút nem passzolna.


A megfigyelés alatt azt értem, hogy a legtöbb házasság vagy válással ér véget, vagy örökös marakodással. Nagyon ritka az, ahol a felek évtizedek elteltével a felszín alatt tényleg boldogok.

Szegény gyereket/gyerekeket felesleges a válással járó, vagy megromlott házasság velejárójával nyúzni.


Sok ember számára ez sokkolóan hangzik, de ha egyik napról a másikra közlik velem, hogy már csak hónapjaim vannak hátra, könnyebb úgy meghalni, hogy nem kell senkit félárván itt hagyni.

2019. dec. 31. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Dehogy akarok megházasodni.

Majd ha bolond volnék. Jó elvagyok, plusz azt csinálok amit akarok.

2020. jan. 1. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!