Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit tegyek, ha már előre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha már előre félek a házasságtól?

Figyelt kérdés
Hamarosan esküvőnk lesz és az első baba úton. Én mégis stresszként élem meg ezt az időszakot, mert félek, hogy válás lesz a vége. Sok ilyet hallani manapság és igazából nálunk ez az eljegyzés esküvő is főként a baba miatt van. Párom ragaszkodott hogy házasságban szülessen de igazából még sose éltünk együtt csak én megyek mindig hozzájuk 1-2 napra. Ő egyáltalán nem fél attól, hogy esetleg lehet ebből majd válás én viszont mindig is aggódós típus voltam. Tudom, hogy most se igazán akar elköltözni (szülői nyomás) így nem igazán egyezik a véleményünk pár dologban. Bennem egyre nagyobb a félelem mert úgy érzem nem vagyok felkészülve semmire lelkileg és nem tehetem meg hogy elmenekülök.
2020. jan. 2. 08:16
 1/10 anonim ***** válasza:
77%
Ne hazasodj! A váláson jár az eszed, az nem jó. Neked nem való a házas élet.
2020. jan. 2. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
76%
Ne aggódj, aminek meg kell történnie, úgyis megtörténik. A jövőbe nem lehet látni. Tedd tudásod szerint a legjobbat a kapcsolatba és a többi majd adja magát.
2020. jan. 2. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Bocs, de szerintem jó nagy baromság csak azért összeházasodni, hogy házasságban szülessen a gyerek! Max annyi előnyötök lesz, hogy nem kell apasági nyilatkozat majd a szülésnél. Az első házasok kedvezményét meg inkább hagyjuk, azt elveritek az esküvőn! Úgy pláne nem szabad házasodni, hogy nem éltetek együtt, így lehet ki sem bírnátok egymást huzamosabb ideig!
2020. jan. 2. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Már semmit nem tehetsz, legfeljebb a jövőbeni életed tudod kicsit javítani, ha esélyesebb leszel.
2020. jan. 2. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem éltek együtt, de már úton van az első gyerkőc..... és te vagy aggódó típus. Ahham. Hát nekem nem az esküvő miatt főne a fejem, hanem a gyerekkel mi lesz. Anyuci kicsi fia, sosem leszel nála első helyen. Sajnálom. Egyszerűbb lett volna, ha nincs gyerek. Így vagy kőkeményen kiállsz magadért és a gyerekedért, vagy elfogadod, hogy a párod egy gyerek, akit a szülei irányítanak. Mert az ilyen gyerek még, nem férfi.
2020. jan. 2. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a ffi a kérdező. Függetlenül ettől igaza van a korabbiaknak,a házasság egy gyerekhez képest semmi. Elvalni el lehet, gyereket visszacsinálni már nem. Én a helyedben eldönteném h ez milyen feltételekkel történik ha már most bizonytalan vagy, mennyi kapcsolatot tartanál a gyerekkel stb és ha komoly bizonytalanság van benned mindenképpen megbeszélném a pároddal mert nem szép ha őt ez teljesen váratlanul éri 2 év múlva úgy hogy benned már ez jó ideje benned volt
2020. jan. 2. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Amíg ilyen van, ne házasodjatok. Egyszerű.. Félsz, ergó ne csináld.
2020. jan. 2. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Minek vállaltatok gyereket, ha együtt sem életetek meg, te meg már a házasság előtt a válaszol félsz?
2020. jan. 2. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Válástól*
2020. jan. 2. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Ezt már elcseszted.
2020. jan. 2. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!