Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ismertek olyan, idillinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismertek olyan, idillinek gondolt házasságokat, ahol hirtelen jelentette be valamelyik fél hogy van valakije és ezért azonnal lelépett?

Figyelt kérdés

Olyan házasságokra kell gondolni, ami a külvilág számára egyáltalán nem látszódott konfliktusosnak (mikor valamelyik fél nyíltan, látványosan csalja a másikat), hanem azt lehetett gondolni, hogy ez "mintaházasság" és derült égből csapott le a villám.

Egy ilyet én is tudok. Én is bebuktam, mert amikor másoknak meséltem, akkor mindig az ő kapcsolatukat hoztam fel példának. De lehetett is. A pár állandóan kézenfogva járt, és sűrűn váltották a csókokat, ami egyáltalán nem tűnt megjátszottnak (szerintem nem is volt az). Mi időnként összejártunk velük, de nem tartottunk annyira szoros kapcsolatot mint közvetlenebb barátainkkal. Így derült ki a dolog, ugyanis épp meghívni készültünk őket, mire apuka közölte, hogy ő már egy ideje mással van együtt, el is költözött otthonról, a válás meg folyamatban. Anyuka meg maradt a két gyerekkel. Mindez kilenc évnyi házasság után.

Nem mondom, hogy az apuka "megőrült", mert ők tudják mi történt, nem is rosszallottam a dolgot, csak meglepett. Ő úgy mondta, nem volt semmi probléma, egyszerűen rájött hogy ő és kolléganője szeretik egymást.

Szerintetek sok ilyen van? De akkor mégsem olyan stabil az a kapcsolat! Vagy egy hirtelen beütő "krach" mindent megváltoztathat?


2020. jan. 2. 15:53
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

7-esnek: Na a legtöbb kapcsolat akit ismerek, az hasonló, csak rajtuk ezt látod akkor is, ha társaságban vagyunk. Teljesen elvannak egymástól külön, férj és feleség mással társalog, maximum együtt érkeznek (volt mikor nem is együtt távoztak).

S bár valójában nincsen hozzá közöm, olykor megkérdezem egyik-másik felet (ezek nekem közelebbi barátok) hogy akkor mi az istenért vagytok együtt, ha ilyen látványosan kerülitek egymást. Legtöbb válasz: nem mer lépni.

Lehet, hogy jobb a "biztos rossz", mint a bizonytalan bármilyen. Vagy hallottam már olyat is, hogy "rossz a rosszal, de még rosszabb a rossz nélkül"

2020. jan. 2. 18:24
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Na én pont így vagyok. Elvagyok a házasságomban, a langyosvízben. A feleségemet már nem szeretem( tett érte bőven ). Ha lenne valaki, akiért érdemes, azonnal pattannék. Külső szemlélő számára nálunk is tökéletes az idill. Veszekedni nem szoktunk.
2020. jan. 2. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
0%
En nem ismerek. Itt elhangzott, miert maradnak sokan a langyos k.-ban. Nos en megprobaltam kilepni. Hazakoltoztem anyamhoz es tarskereson ismerkedtem. Ra kellett jonnom, hogy a felhozatal rosszabb mint a volt elettarsam. Sokan lazat vagy szeretot keresnek.... A vege az lett, hogy ujra egyutt vagyunk.
2020. jan. 3. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Ismertem igen. 11 év házasság után 5 éves gyerekkel a nőnek megtetszett egy munkatársa, lefeküdt vele, kiderült, elváltak a férjével. A nő egyedül maradt a gyerekkel, mert a szeretőjének csak pár numerára kellett, nem akart vele kapcsolatot.
2020. jan. 3. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

Egy közeli barátom előző házasságának a vége mindenkit meglepett a baráti társaságból. Én tudtam, hogy vannak gondjaik, de azt én sem sejtettem, hogy ekkorák. Egyetemen jöttek össze, szaktársak voltak, diploma után házasság, jólfizető munka mindkettőnek, egy év múlva terhesség bejelentése, boldog kismama, millió cuki babaváró baráti összejövetel facebook eventekkel (1. trimeszter végén, a baba nemének kiderülésekor, 2. trimeszter végén, névadó buli, szülésre készülő buli, ilyesmik) boldognak tűnő kisbabás hónapok, "életünk értelme" meg "kiscsalád" posztok tömkelege, pezsgő szociális élet a kisbabával is, gyakori ölelések, vonzalom a szemükben, aztán kiderült, hogy rég rettenetesen érzik magukat mindketten, a férfi még a gyerek egyéves kora előtt egyik pillanatról a másikra eljött, válás, egy év múlva már új feleség. A nő pedig lemondott a gyerekről, később örökbe is adta a második feleségnek. A szüleik is kb. sokkot kaptak, mindenki csak lesett, hogy mi van. Pedig mint kiderült, valójában már réges rég vacakul voltak, sokkal súlyosabban, mint azt hittem, de igyekeztek még maguk előtt is eljátszani, hogy nem.

Azóta mindketten boldogok az új házastársukkal. Látszólag.

2020. jan. 3. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Fúh utolsó, ez nagyon kemény! Nagyon sajnálom a gyerekeket minden ilyen sztorinál.
2020. febr. 12. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!