Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogy váljak úgy el, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy váljak úgy el, hogy szinte semmi nem működik közöttünk a férjemmel, csak a szex, de az nagyon?!

Figyelt kérdés

El akarok válni. Elég volt, nem szeretem már, mély, érzelmes társkapcsolatot szeretnék, nem barátságot. Nincs már köztünk semmi, nem bírjuk egymás rigolyáit, sokszor idegesít csak a jelenléte is, hogy minek jött már haza, miért nem dolgozott kicsit tovább stb. Nem szeretjük már egymást, vagy nem tudom mi ez, csak úgy élünk egymás mellett!

Viszont van egy vmi ami túl jól működik közöttünk és ez a szex. Szinte ha csak hozzám ér, vagy súrol ahogy elmegy mellettem már kész vagyok, annyira kívánom és ő is engem. Hihetetlen gyengéd amikor az kell, vad amikor az kell és fogalmam sincs honnan tudja, hogy épp mi kell nekem, de csak fantasztikusan tud kényeztetni. Egyszerűen nem tud hibázni.

Kb egy éve szerelmes lettem, volt pár találka egy másik férfival. Borzasztóan szerettem őt, rajongtam érte, kívántam is, de a szex nem volt olyan mint a férjemmel. Egyszerűen kémiailag nem váltott ki belőlem olyan érzéseket, élvezetet.

Ha szex nem lenne köztünk már elváltam volna, de tévedés azt is gondolni, hogy ez elég ahhoz, hogy boldog legyek. Viszont nagyon félek így elválni, mi lesz ha mással nem lesz ilyen jó, vagy akkor is őt fogom kívánni. 20 együtt töltött évet kívánok eldobni, segítsetek, mi a jó megoldás????



2020. jan. 5. 17:53
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
91%
Mi lenne, ha néha beszélgetnétek is? Mással nem lesz kémia, 20 év után meg pláne nem..
2020. jan. 5. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:

Miért ne lehetne mással is kémia? 😳

Fiatalok vagyunk még, egyikünk sincs 40 és 30-nak nézünk ki! 😂

Na jó, nem vagánykodom. De tényleg, simán lehetnénk még mással is boldogok!

2020. jan. 5. 18:05
 3/22 anonim ***** válasza:
90%
Ez nevetséges. Hogyan lehet "hű de jó" egy olyan emberrel akit amúgy rühellsz és ő is téged? Ez a kérdés nem fedi a valóságot!
2020. jan. 5. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

Beszéljetek a helyzetetekről, csináljatok sok közös programot, nézd el pl., ha nem hajtja le a WC-ülőkét, de erre azért szabad őt figyelmeztetned...

20 évet ne dobj el meggondolatlanul. Elemezd ki magadban, aztán vele kettesben, hol siklottatok mellékvágányra. Szerintem lehet még megoldás, de ezt akarni is kell - mindkettőtöknek.

2020. jan. 5. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
65%
Mondjad neki, hoyg visszább lépünk, elválunk de abarátság extrákkal marad
2020. jan. 5. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
89%

Esetleg egy külső segítő bevonásával, mondjuk tanácsadás vagy pszichológus segítségével nem lehetne javítani a helyzeten?

Azt pedig neked kell eldönteni, hogy önmagában a jó szex mihez elég, és mit választasz hosszú távon.

2020. jan. 5. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem azt kellene tudni eldönteni, hogy mi a fontosabb neked, illetve mennyire fontos a kémia, a jó szex. Én pl. a helyedben nem válnék. Nagyon nehéz olyat találni, akivel ez ennyire és így működik. Dolgozni pedig azon, hogy ilyen legyen, nem lehet. Minden máson viszont sokkal inkább.
2020. jan. 5. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Én azt mondom ilyen ritkán van,mármint ilyen kémia.Talán beszélgetnetek kellene.Azt írod nincs már köztetek semmi,valami csak van.:)Ne dobj el 20 évet csak így.
2020. jan. 5. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
48%

Úristen, ez olyan hihetetlen... Valahol most tök örülök, hogy olvasom amit írsz, és ilyen is van, meg egyszerre persze rossz is..


Arra gondolok, hogy tényleg létezik amit írsz, hogy 20 együtt töltött év után(??!!!) ilyen szinten kívánsz valakit?... Szóval ilyen létezik?


Én pont a másik csónakban evezek -ahogy a többség-: emberileg, társként szuper és családtervezéshez is minden ok, de a szexuális vonzalom az utóbbi 1-2 évben döglődik, gyenge bennem nagyon..


Szakítani én sem bírtam, -hidd el, ugyanilyen rosszul éreztem magam a szex hiánya miatt szakítani. Házasságba is emiatt félek belelépni.


De az sem lehet jó, amiben te vagy..

20 év alatt sosem működött nálatok az intimitás?

Mert akkor vissza lehet azt hozni, ha mindketten partnerek vagytok!

Csak oda kell rá figyelni és adni 1 kis időt neki.

2020. jan. 5. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Csináld úgy, ahogy eddig! Ismerkedj a párod mellett!
2020. jan. 5. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!