Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Férjnek 50. születésnapra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férjnek 50. születésnapra ajándék?

Figyelt kérdés
Sajnos egyelőre semmi ötletem sincs. Valami különlegeset szeretnék, ami emlékezetes marad, hiszen mégicsak egy kerek számot ünnepelünk. Az eddigi szülinapokon vacsorázni voltunk, illetve színházban, kapott tárgybeli ajándékot is, de most kifogytam, semmi nem jut eszembe.
2020. jan. 21. 19:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
51%
Vegyél neki egy vérnyomásmérőt. Az enyém azt kapott szülinapjára. Ilyen idős korban már rendszeresen ellenőrizni kell, nehogy baj legyen.
2020. jan. 21. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
74%

Szerintem ez van olyan kerek szám, hogy egy nagyobb utazás (akár wellness, akár belföld-külföld) vagy valami élménybeli ajándékban gondolkodnék (nem tudom, miket szeret, én a férjem 30. szülinapjára befizettem egy Ferrari vezetésre a Hungaroringen, de ezen kívül ha érdeklődik, akkor mehettek hőlégballonozni vagy lövőpályára vagy akármi).


Én legalábbis mindenképp valami ilyesmit próbálnék kitalálni, a habitusotoknak, érdeklődési körötöknek és persze a pénztárcátoknak megfelelően.

2020. jan. 21. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
76%

En meglepibulit tartottam páromnak az 50. Születésnapjara 😊

Utána meg kettesben elmentünk welneselni.

2020. jan. 21. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
85%
Befizetni egy kirandulasra? Nincs valami regi vagya? Gitartanfolyam? Valami amire nem volt ido
2020. jan. 21. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
40%
Karóra.
2020. jan. 21. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
61%
Potemix.
2020. jan. 21. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
37%
Szülinapi újság. :) 50 évvel ezelőtti napilapokból cikkek összeszedve, régies sárgás papirra vannak nyomtatva, ti is írtok egy gólyahírt bele, pl. hogy 19..év ... hó.....napján megszületett Kiss Miska, Kiss Laszló tanár és Nagy Magdolna postáskisasszony 3. gyermekeként Vácrátóton. Aztán belerakhatjátok a családfát, képekkel. Vannak ilyen cégek, akik ezt megcsinálják szépen. Csak időben kell elkezdeni, mert elég melós. Debrecenben tudom, hogy a könyvtárnak is van ilyen szolgáltatása
2020. jan. 21. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
63%

Apple Watch 5 (én ezt veszem a férjemnek, igaz ő csak 30 lesz)

EKG is van benne, kicsit drága de ennyi idős férfinél (is) akár életet menthet. Vagy foglalj le utazást, akár külföldre. Szervezz meg egy napot csupa olyan dologgal amik a kedvencei. Ha van hobbija akkor hátha van egy ritkább dolog ami ehhez kapcsolódik de magának nem venné meg. Én ajándékoknál mindig abból indulok ki, hogy mi az amire vágyik de soha nem adna ki rá pénzt.

2020. jan. 21. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2020. jan. 23. 18:07
 10/11 anonim ***** válasza:
0%
bmw x7
2020. jan. 23. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!