Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Férjem azt mondta, hogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férjem azt mondta, hogy nem tetszik neki a nadrágom, mert a cigányok hordanak ilyet. Ti megsértődnétek ezen?

Figyelt kérdés

Itt a kép róla:

[link]


Szerintetek nem csinos?


2020. jan. 27. 11:32
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
45%
Kamu. Lehet lepontozni.
2020. jan. 27. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
84%
Nem sértődnék meg, én is minden alkalommal elmondom, hogy nem fogom kimosni azt az elnyűtt, fakó pólóját, amit nonstop visel, mégsem vágom ki. 😊 Ez a leggings (nem nadrág!) amúgy szerintem is borzalmas.
2020. jan. 27. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
12%
Mondtam volna neki hogy egy cigany ember jobban banna velem.
2020. jan. 27. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
70%

Nekem nem tetszik, de nem is nekem és nem is a férjednek kell öltöznöd. Öltözködéssel is ki lehet magunkat fejezni, az hogy ez kinek tetszik, kinek nem szubjektív.


Nem sértődnék meg rajta, hiszen nem vagyok gyerek.

2020. jan. 27. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
68%
Ne más véleménye határozzon meg! Hordjad nyugodtan.
2020. jan. 27. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
83%

Igen, valóban cigányos.


Mellesleg miért baj, hogy őszinte?

2020. jan. 27. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
80%
Ez tényleg cigányos, keress valami normális nadrágot. A barátod pedig őszinte, örülj neki mert ha nem így lenne akkor az lenne a kérdésed, hogy "vajon a nadrág miatt hagyott el? Miért nem lehet rendesen kommunikálni?!"
2020. jan. 27. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
92%
Ez őszintén szólva tényleg úgy néz ki, de ha megvetted, nyilván azért vetted, hogy viseld, innentől fogva pedig szerintem teljesen mindegy, hogy mit mond.
2020. jan. 27. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
83%
Nekem ez nagyon prosztó kategória, még itthonra sem vennék fel ilyet. Igaza volt a férjednek, elgondolkodnék rajta.
2020. jan. 27. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
84%
Tényleg a cigányok szoktak ilyet hordani :/
2020. jan. 27. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!