Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Férjem azt mondta, hogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férjem azt mondta, hogy nem tetszik neki a nadrágom, mert a cigányok hordanak ilyet. Ti megsértődnétek ezen?

Figyelt kérdés

Itt a kép róla:

[link]


Szerintetek nem csinos?


2020. jan. 27. 11:32
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
86%
Ez nem nadrág, hanem leggins. Nem cigányosnak mondanám, hanem ízléstelennek. Azonban nem vagyunk egyformák. Viszont megsértődni az őszinteségén nem szabad.
2020. jan. 27. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
Otthon jönni menni, takarítani jó ez. Utcára biztos nem vennék fel ilyet.
2020. jan. 27. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem iszonyatosan igénytelen ez a nadrág. De ha már elvett téged a férjed, csak feltűnt neki korábban, hogy milyen az ízlésed...
2020. jan. 27. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%
Egy őszinte kapcsolatban simán meglehet mondani normális hangnemben. A páromnak is van olyan nadrágja, amit egy jobb bohóc is megirigyelne. Ezt meg is mondtam neki, de szerinte nagyon kényelmes, szereti. Innentől dolog lezárva. Jól érzi magát benne kész ennyi. Ő is mondott már olyat, ezt már tényleg ne vedd fel. Nekem meg a kedvencem. Ilyenen nincs megsértődés, veszekedés.
2020. jan. 27. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
15%
Kicsit romás az igaz de a lábaid szebbek mint egy roma csajnak, és az a lényeg. :)
2020. jan. 27. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
17%
Én nem akadnék ki rajta. Őszintén szólva én szeretem, mikor a párom öltöztet. Úgyis az van a fejemben, hogy a férfiaknak tök mindegy, miben vagy és ez amolyan felüdülés nekem. Múltkor pl kidobatta velem egy csomó régi bugyimat, mert annyira mosottak voltak, hogy azt mondta, hogy ha még egyszer felveszem, ollóval vágja le rólam. :D De a melltartóimról is mondja, hogy nem érdekli, ha egy vagyont otthagyunk, el. Elmegyünk a triumphba és veszünk olyat, ami szépen kiemeli a cicimet, mert ezek a kínai szarok csak elrontják a formáját. És ne öltözzek már ilyen csövi módon, ha egyszer szép nő vagyok... Hát mondom okay, do it then.
2020. jan. 27. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
83%
Igaza van, cigányos, közönséges és ronda, nem tudom min vagy megsértődve az igazságon :)
2020. jan. 27. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem tetszik. Nem szeretem az ilyen strasszos dolgokat. Néhány mosás után potyognak róla a kövek és iszonyú gagyi hatása van. De ha neked tetszik, ne foglalkozz más véleményével.
2020. jan. 27. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%
Mert tényleg cigányos😂😂😂
2020. jan. 27. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
57%
A lábad szép, csinos, de ez a nadrág... Nem jó.
2020. jan. 27. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!