Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Váljak? Ha elégedetlenségemet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Váljak? Ha elégedetlenségemet fejezem ki, a ferjem mindig azt mondja ha nem tetszik válj el. A tobbi lent

Figyelt kérdés

Elkoltoztunk külföldre.

Én nem akartam, de bíztatott milyen jó lessz. Előtte megvoltak a kapcsolataim, mas volt minden.

Itt sok minden rossz. Nincs jelenleg munkam sem. Gyermek sincs.

Ha hétvégenkent kimegyunk 9kor jonni akar haza mert álmos. En egyedul erzem magam,senkim sincs.

Ha elmondom ezeket a problemakat a válasz: "sajnalom en sem tudtam, es ha neked nem tetszik hát válj el".



2016. dec. 9. 13:31
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
65%

Egy teher vagy neki, részben joggal. Ő dolgozik, naná, hogy fáradt, Te nem, naná, hogy kukorékolnál hajnalig.


Ez így... nem megoldható.

2016. dec. 9. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Köszi az igazsag fáj most az 1szer. Mar 5 eve vagyunk hazasok. Előtte volt jol fizetett stabil munkahelyem
2016. dec. 9. 13:35
 3/23 anonim ***** válasza:
63%
ha azt mondod hogy az előző kapcsolataid jobbak voltak akkor miért mentél hozzá?
2016. dec. 9. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Barati kapcsolatokról beszeltem. Baratnőim voltam mondjam igy? Barati kapcsolatok.
2016. dec. 9. 13:51
 5/23 A kérdező kommentje:
Voltak
2016. dec. 9. 13:51
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

Munkát kéne keresned első körben. Gondolom már kiutazáskor tudtad, hogy milyen lehetőségek vannak, mennyire beszéled a nyelvet, stb.

Egyébként tedd azt, amit otthon tennék hasonló helyzetben: barátkozz, keress hobbit, foglald le magad.

Merre élsz? Vannak olyan városok, ahol már ezrével élnek magyarok is. Fb csoportokban is ismerkedhetsz.


A férjednek most rosszul esik, hogy őt hibáztatod. Tényleg nem tudhatta, hogy neked ez rossz lesz. Te se tudtad előre.

De ne tőle várj minden megoldást! Felnőtt ember vagy, találd fel magad!

2016. dec. 9. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Én is így vagyok illetve voltam. Külföldön élünk, házasok vagyunk, gyerek is van. Most lett munkám nemrég. Takarítani járok heti pár alkalommal. Most kicsit jobban érzem magam hogy már én is beletudok adni a közösbe. Bár a nyelvet nem beszélem csak kicsit. De előtte simán hazaköltöztem volna.
2016. dec. 9. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

#7 vagyok

Barátok, barátnők és az én családom nekem is csak otthon vannak. Évente egyszer 1vagy 2 hétre mengyünk haza. Mindenkire így sincs idő. Férjem szülei itt élnek kint. Úgyhogy neki ennyivel könnyebb, még ugye teljes munkaidőben dolgozik is.

2016. dec. 9. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
96%

Külföldön élek, rengeteg magyar van a közelben, lehet új barátokat szerezni. Illetve keress munkát akkor nem unatkozol.

Az más dolog hogy a férjed úgy reagál ahogy, mert az nagy bunkóság.

Hol éltek?

2016. dec. 9. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

Nem csak ez az egy probléma van. A sexualis eletunk sem működik 1szer/hó Ezek inkabb mind ráadások.

Az főleg zavar hogy sehova se megyunk. Ha eztis említem akkor is hogy ö ilyen, nem akar menni csak egy kicsi sétálni, de nekem igy annyira rossz, mintha már nemis élnék..

2016. dec. 9. 14:09
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!