Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Csak én látom ilyen borúsan a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én látom ilyen borúsan a CSOK-alapján létrejövő házasságokat?

Figyelt kérdés

Szerintem az anyagi alapon képződött házasságok labilisabbak és sokkal több válás várható.

Ez csak tüneti kezelése az alacsony születésszámnak, véleményem szerint, de a fő okot, a tisztelet, bizalom hiányát, amely megrágja az emberi kapcsolatokat, szerintem nem fogja megjavitani, inkább csak még anyagiasabb szemléletet fog kialakitani. Rosszabb esetben adóssággal fűszerezve.



2020. febr. 12. 12:28
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
100%
Anyakönyvvezető vagyok és az elmúlt évben több házasságra bejelentkezés volt (kis település),mint az azt megelőző kettőben. Az esküvők fele azért csok vagy babaváró hitel miatt volt. CSak alá akarták írni a papírt, két tanú, jobban ki voltam öltözve, mint maga a pár.. Látszott, hogy kb. csak azért jönnek be,mert kell a papír, túl akarnak lenni rajta..Volt olyan pár, aki csók vagy puszi helyett kezet fogtak inkább egymással, volt menyasszony, aki végigkuncogta az egészet, mint valami tinilány...stb. Szinte már az a furcsa, aki nem hitel miatt jön házasodni..Ja igen, és onnan tudom, miért házasodnak, mert mondják is meg kérik, hogy minél előbb adjam őket össze...Az egésznek elveszik a varázsa..
2020. febr. 14. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
100%
Ja és még egy hozzáfűzés: nem tudom, hogy ha nincs a csok vagy babaváró, vajon egyáltalán akkor is összeházasodtak-e volna előbb-utóbb,lehet, hogy igen, ezt nem tudhatom...De biztos van olyan is, akik amúgy sose házasodtak volna össze, ha nem KELL a papír miatt..
2020. febr. 14. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 A kérdező kommentje:
Hú utolsó, becsülöm a türelmedet. Gondolom neked kötelezően jó képet kell vágnod, akármilyen is a pár hozzáállása.
2020. febr. 14. 12:45
 34/34 anonim ***** válasza:
Ha a fidess tovább döntögeti a forintot,lesz itt olyan sírás rívás mint az atom.Főleg ha ehhez még jön egy jó kis válság is.A csok-os hitelek el fognak szállni,munkahelyek szűnnek meg,akkor aztán lehet nevelni a csok-os kölköket.Nagyon sok embert ismerek aki a 10 milkóért vállalta be a harmadik gyereket,mert így anyu otthon maradhat,a 100 ezres adójóváírással.Csak azzal nem számolnak,hogy egy gyereket felnevelni sokkal többe kerül,és nem csak 16 éves koráig fog tartani..Egyre volt jó a csok,hogy megduplázódott az ingatlanok ára,vidéken és Pesten is.Bekaphatja a kormány.
2020. febr. 20. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!