Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Láttál már házasságokat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Láttál már házasságokat, amiket kivülről szépnek tartottál és nagy meglepetés ért? Mesélj

Figyelt kérdés
2016. jan. 4. 20:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
anyám utálja apámat
2016. jan. 4. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
2%
Mind az összes ilyen sajna.
2016. jan. 4. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
96%

Sajátom. A volt férjem üzletember, mindig elvitt a pöpec vacsorákra, találkozókra. Sokat utaztunk, mindent megvett nekem amire vágytam és én is mindig a kedvében jártam. Olyan boldognak néztünk ki. Kerti partira hívtuk meg a barátainkat, együtt süttünk főztünk.

Csakhogy fél éven át vert engem. Elakartam persze hagyni, a pozitív terhességi teszt miatt adtam neki még egy esélyt, igért minden szépet, nem bánt többé, stb. Mégis bántott, a 4 hónapos babánkkal elvetéltem.

Ekkor váltunk el. Nem kellett a vagyona sem, csak ne lássam többé.

Azt még megjegyzem, hogy szerettem, és mikor hozzámentem még egyetemisták voltunk, utána szedte meg magát.

24/N

2016. jan. 4. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Nemis olyan regen. Tettek a szepet meg a jot. Aztan meg kiderult h mindketto csalja egymast... Vannak ilyen sztorik sajnos
2016. jan. 4. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
40%
azért felmerül a kérdés hogy előtte miért nem hagytad ott (még a babás dolog előtt) - azrt gondolom nem volt rossz egy kis luxus...
2016. jan. 4. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
nem ez volt a kérdés :) amugy irta, hogy nem kért a vagyonábol sem
2016. jan. 4. 20:22
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

#3 vagyok

Hát ha valaki a luxusért elviseli a bántalmazást az megérdemli a verést.

Én szerettem őt. Eleinte csodás embe volt és végsőkig reméltem, hogy újra olyan lehet mint régen. Mindig megígérte, hogy többé nem üt meg. Én hülye meg hittem és reméltem.

Ez 3 hónap volt, aztán jött a terhesség és azért adtam még egy esélyt a dolognak. Pénze sose kellett, dolgozom és nem vagyok gazdag de jól élek a fizetésemből.

Persze gondoltam, hogy valaki belém köt.

2016. jan. 4. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
A saját családomból kiindulva nem szoktam hinni a látszatnak. Nem tudnak meglepni ilyen téren.
2016. jan. 4. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Off: Homi szimpatikusabb mint Ziff, hiába a pénze ha nem fog meg a személyisége:)

24/l! Nem kellett volna gyerekként házasodni, látod ez a vége.

2016. jan. 4. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

3-as, jó,hogy ki tudtál lépni belőle, remélem,hamarosan megtalálod az igazit.

A kérdésre válaszolva, több ilyet is tudnék említeni.Kívülről minden szép,gyerekek,a nő fodrász,kozmetika hetente,drága autó a feneke alatt,ékszerek,drága ruhák,partyk.Csak cserébe vagy lenyeli azt,hogy folyamatosan csalja a férje vagy veri.Esetleg mindkettő.A pénzért elviseli.Most az egyik ilyen ismerősömet a férje elhagyta,pedig az asszony a megcsalásokat 20 éve tűri.De jött egy fiatalabb nő...

Egyszer egy férfi ismerősöm mondta,ha férjhez megyek,ne hagyjam,hogy a férjem meggazdagodjon.Lehet benne valami.

S nem arra akartam utalni,hogy más (nem gazdag) családokban nincs megcsalás,verés stb.

2016. jan. 5. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!