Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Problémás várandósság miatt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Problémás várandósság miatt nincs szex a kapcsolatban. Azon kaptam magam hogy más nőket nézek meg?

Figyelt kérdés

A feleségem elég hisztis. Mindenféle részben kitalàlt problémája lett sajnos. Megértem, elfogadom. Pl a méretem miatt elmegy a baba ha szexelünk. Ezt az orvos is részben megerősítette, hogy előfordulhat intenzívebb együttlét esetén. Vagy az hogy rosszul van minden nap. Minden reggel hány, néha máskor is. Mentálisan is gondjai vannak, nagyon aggódik.

Megbeszéltük és elfogadtam, hogy 1 évig nem lesz szex. Várandósság plusz 3-4 hónap. Ő így érzi biztonságban magát. Megértem.

A gond az, hogy sajnos életemben először (10 éve vagyunk együtt) tudat alatt elkezdtem megnézni más nőket is. Többször azon kaptam magam hogy egy perverz kukkolóhoz hasonlóan a kolleganő fenekét néztem. Vagy az utcán is végigmértem csinos nőket. Elötte ilyet nem csináltam sose. A szexre vezetem vissza a dolgot.

Hogyan lendüljünk túl ezen? Sajnos volt egy vicces beszélgetésünk ami során viccelődve elhangzott, hogy ‘próbáljam ki milyen egy prostituált’. A végére kb komoly lett a felvetés, azzal zárult, hogy ‘mindent el kell kezdeni egyszer’. Nem tudom hogy mondhatott ilyet. Csak rá akartam vezetni hogy máshogy is lehet jó nekünk. De ez lett a vége. Sajnos egy barátoméknál pont ez a helyzet áll fenn, meg sokakról tudok, itt is olvastam majdnem ugyanezt. Létezik erre ész érves megoldás?


2020. febr. 18. 07:08
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
82%

10 év házzaság után kell rávezetni a másikat, hogy pettingeljenek ha már nem lesz behatolás, és ezek felnőtt emberek... Nem tinik, hanem felnőttek! Nem hiszem el..


Nyögd ki, hogy egy kis kézimunkára vágysz, vagy szájjal kényeztetésre, cserébe te is megerőlteted magad, ha mással nem lábmasszírozással és házimunkával teszel a kedvére!


Bízz benne, figyelj rá, nyisd ki a szád! Komolyan, minta 18 évesek lennétek..

2020. febr. 18. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 A kérdező kommentje:

5 hónapos terhes már! Sajnos semmi nem segít a rosszulléteken, leginkább lelkileg megy el a kedve mindentől. Fejben van ki teljesen ezektől. Pedig nem veszélyeztetett.

Én mondtam neki a kézzel-szájjal dolgot, erre mondta viccelődve hogy megadja egy prosti számát, hívjam fel. Persze ezt nem komolyan gondolta, csak félig jelezte ezzel, hogy nem hajlandó semmire.

Én nem akarok prostihoz menni mert piszkosnak tartom őket. Nem lenne gusztusom hozzányúlni egy nőhöz, amikor előtte épphogy átadtam a kilincset az előző férfinak. Megcsalni sem akarom! Nem akartam ezzel dicsekedni vagy felhozni de a kapcsolatunk alatt már több nőt is visszautasítottam! Ez most se lenne másként.

2020. febr. 18. 11:53
 13/30 anonim ***** válasza:
86%

"leginkább lelkileg megy el a kedve mindentől"


Pont ez az, egyedül hagytad a várandóság alatt. A külvilág ilyenkor nem vonzódik a nőkhöz, más kategóriába kerülnek, így mindenféle bókot, flörtöd, szemezést nem kapnak. Azaz: szexuálisan nullának érezhetik magukat.

Aztan jössz te, Mr. megértés, aki szintén nem csinál vele semmit. Persze, hogy egyre jobban eltemeti magát.

Valószínűleg gusztustalannak találja már a testét, be van parázva a gyerekneveléstől, a folyamatos rosszullét kikészíti és te nem támogatod.


Menjél el boltba, vegyél kókusz olajat. Otthon fektessed le a párodat és kezdjed óvatosan simogatni, masszírozni vele. Mond meg neki előtte, hogy nem kérsz semmit cserébe, ez csak róla szól. Simogassad 15 percig a hasát, karját, arcát, melleit, stb.

A lábát ne masszírozzad, mert az bajokat okozhat terhesség alatt. Sőt, egyáltalán ne masszíroz, az a biztos.


Ennek az a lényege, hogy érezze a vonzódást és szeretetet. Fel kell építeni újra a lelkivilágát és ebben neked nagy szereped van.

2020. febr. 18. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
83%
kicsit rosszul fogalmaztam; 15 percig csak a hasát simogassad, a többire is hagyjál sok időt. Masszírozni meg csak a vállát és arcát, illetve fejét, esetleg popsit.
2020. febr. 18. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
86%

Akkor egyik este félhomályban dicsérd agyon, bókolj, ölelgesd, simogasd, csókolgasd és ne nyúlj a nemiszervéhez és ne is tedd a kezét magadra. Csak simánk így el, a végén ölelve. Majd másnap este is, majd harmadnap is, napközben is hívd és dicsérd, visszajön az önbizalma hamar! Véletlen se hozd szóba hogy a testében gyerek van és amikor simized se a hasát simizd, hanem őt, dicsérd a fenekét, a combjait, azt nem tudja gyerekhez kötni, a személyiségét is! Bátor, erős határozott, vicces(nem szexi és szép!) ilyeneket szeretünk hallani..


6, hónaptól beindul magától, olyankor nagyon kívánós az ember.. Nézzétek meg a jennifer lopezes ilyen a formám romkomot!

2020. febr. 18. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
27%
"Mentálisan is gondjai vannak..." Igazi főnyeremény az asszony :D
2020. febr. 18. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 A kérdező kommentje:

Minden nap a kegyeit keresem, ölelgetem, puszilom, dicsérem, de ellök magától. ‘Jaj hagyjál már békén, ne idegesíts’ ezt szokta mondani. Mindig meglepem valami kedvességgel. Valentin napra is egy óriási csokor és a kedvenc bonbonja várta a munkahelyén meg minden munkát megcsináltam mire hazajött és egy romantikus vacsorát is készítettem (ami nem lett a legjobb de a szándék megvolt)


Amúgy a házimunkákban amúgy is segítek mindig! De sokszor mondja, hogy hagy csinálja ő mert nem beteg hogy helyette dolgozzak.

2020. febr. 18. 14:15
 18/30 anonim ***** válasza:
84%
Hát azért a feleséged elég érdekes egy figura. Én 20. terhességi hétig hánytam, minden nap, nem ám csak kis émelygés, rendesen hánytam. Mégis volt szex férjemmel majdnem egész terhesség alatt. Estére általában elmúlt a rosszullét, plusz nem erőszakosan vadul csináltuk, hanem szépen finoman stb. A vége felé már egyre kevesebbszer csináltuk, ott már ő aggódott hogy nehogy baj legyen, hamarabb beinduljon a szülés vagy ilyesmi, de aztán szülés után a 6 hetet alig bírtuk kivárni, ahogy megvolt a 6 hetes kontroll és doki azt mondta minden ok, már este egymásnak estünk. Érdekes hogy neki nincs igénye ilyesmire, azt meg pláne túlzásnak tartom hogy szülés után még 4 hónapot várjatok. Ebből így tényleg válás lesz előbb utóbb sajnos.
2020. febr. 18. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim válasza:
85%
Csodás házasságotok lehet.. meg biztos hatalmas a szerelem köztetek meg minden frankó (halálra van ítélve ez a kapcsolat, sorry).
2020. febr. 18. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 Andi80018 ***** válasza:
85%
Sajnos a nejed úgy néz téged hülyének, ahogy nem szégyell. :-D Te pedig elhiszed, és megalázkodsz. Jó kis jövőkép:-)
2020. febr. 18. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!