Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mikor idealis osszehazasodni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor idealis osszehazasodni?

Figyelt kérdés

Sziasztok, a kerdesem az az, hogy szerintetek mikor idealis osszehazasodni es ennek ellenere mikor hazasodtatok meg?


Ha vki CSAK! az adokedvezmenyek miatt hazasodott, atol tekintsunk el, mert sajnos tobb tapasztalat is azt mutatja h sokan csak a csok meg mindenfajta hitel vegett irtak ala a papirt.. :(


Koszi a valaszokt, foiskolai tanulmanyaimhoz szukseges ez a fajta reszletes velemenykidolgozas!


2020. febr. 25. 08:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
52%
Amikor mind a ketten szeretnék. És szerintem 30 éves kor fölött.
2020. febr. 25. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

A kerdesembol kimaradt az, hogy mi az ami szerinted/szerintetek korai meg?


1# miert pont 30 eves kor felett?

2020. febr. 25. 08:23
 3/13 anonim ***** válasza:
28%

Gyarapítom #1es válaszát: amikor mindketten készen álltok lelkileg, de ideálisan 30 éves kor fölött.


Nekem 5 éve már megkérte a kezem a párom, és ugyanezt mondtam. Miért?

- Mert 23 évesen pályakezdőként még az életed sem stabil általában ( ha csak anyuék nem támogatnak anyagilag ugye)

- 20-on évesen még, belépve a felnőtt, felelősségteljes életbe, még rengeteget fejlődik az ember viszonylag rövid időkön belül: nagyon könnyű elmenni egymás mellett a célokkal. Könnyen lehet, hogy az egyik még bőven utazgatna, karriert építgetne, vagy külföldben gondolkozna, hobbizna, stb, míg a másik már epekedik a következő lépcsőre,a gyerek után...


Félre ne értsd, az emberek folyamatosan változnak, 40 évesen is. De 20-on évesen és tízen évesen ez sokkal látványosabb, formálódnak, más igényeik és céljaik alakulnak ki. Ezért (is) marad emg ritkán a mai világban együtt az, aki 18 évesen jött össze a párjával ( én 20 voltam egyébként és még itt vagyunk :) )


- harmadrészt: a házasságnak őszintén, leginkább a gyerek, családtervezésnél van a legnagyobb szerepe. Addig szinte tök mindegy hogy van-e, nem az határozza meg a kapcsolatot, és persze utána sem az, csak egy biztonsági köteléket ad. Szóval a másik ideális idő a gyerektervezés előtt/körül.


29 N

2020. febr. 25. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
0%
Ferfikent soha, nokent minel elobb (25ig). A hazassag a no (anyagi) biztonsagat szolgalja a kolkok megszuletese utan, amikor mar vajmi keveset er a munkaeropiacon illetve keresokeptelen. Illetve ekkor a mas himektol beeso kakukkfiokak is automatikusan a palimadarra irodnak...
2020. febr. 25. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
41%
Szerintem a húszas évek második felében, a vége felé, mert a nőknek 32 előtt kéne szülniük egészségügyi szempontokból. A társadalom kintebb tolná ezt az időt, de a biológia nem. Addigra általában végeznek az emberek a tanulmányaikkal, dolgoznak. Van idő kibulizni magad, megismerni magad, összeszokni a pároddal, megteremteni az alapokat. 24 vagyok, a barátom 2 évvel idősebb nálam, ennyivel előrébb is van, vagyunk. Már gondolkodtunk a témán, tervezünk néha, de nem aktuális, várunk pár évet. 28 évesen szeretném az első gyereket majd... Szerintem nem fogunk hitelt felvenni.
2020. febr. 25. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
20%

Én is csak a lóvé és hitel miatt házasodnék, mert amúgy sztm egy papír semmit nem jelent.

De ettől még szeretem a párom és jó minden.

Sztm nincs ilyen h ideális.

2020. febr. 25. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
49%
Főleg soha.
2020. febr. 25. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Akkor, amikor már jól ismerik egymást a felek és ôszintén, tiszta szívbôl meg tudják ígérni egymásnak, hogy kitartanak a másik mellett jóban és rosszban. 23 évesen házasodtam, (a férjem 26 éves volt) akkor már 6 éve voltunk együtt, 3 éve együtt is éltünk. Nem volt racionális magyarázat, akartuk és kész. Lassan 8 éve vagyunk házasok, egyelôre jól megvagyunk.
2020. febr. 25. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
38%
Leginkább soha.
2020. febr. 25. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Kövezzetek meg, de amikor felszáll a rózsaszín köd. Akkorra már ismered a másikat a hibáival együtt,ÉS ha képes vagy ezekkel együtt elfogadni akkor működHET a házasság.


8 éve vagyunk együtt, ebből idén 4 éve leszünk házasok. 32 voltam, amikor hozzámentem. A házasság neki volt fontos.

2020. febr. 25. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!