Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mikor idealis osszehazasodni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor idealis osszehazasodni?

Figyelt kérdés

Sziasztok, a kerdesem az az, hogy szerintetek mikor idealis osszehazasodni es ennek ellenere mikor hazasodtatok meg?


Ha vki CSAK! az adokedvezmenyek miatt hazasodott, atol tekintsunk el, mert sajnos tobb tapasztalat is azt mutatja h sokan csak a csok meg mindenfajta hitel vegett irtak ala a papirt.. :(


Koszi a valaszokt, foiskolai tanulmanyaimhoz szukseges ez a fajta reszletes velemenykidolgozas!


2020. febr. 25. 08:16
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Koszonom az eddigi valaszokat ment a zold kez ☺️


Arrol mi a velemenyetek ha valakik korai gyermekaldas miatt surgetik az eskuvot? Regen szokas volt ez, de ma is meg ennek a szokasahoz ragaszkodnak az emberek? Ha akarjuk ha nem ?

Illetve a korai hazassagrol, emlitettetek a rozsaszin kodot egyutt elest stb megismerve ezzel a masik rosszabb oldalat is.

Letezhet szerintetek olyan, hogy idealis hazassag alakul abbol ha valakik felev utan kotiknossze az eletuket? Vagy akar gyermeket vallalva is?

Tervezett babarol beszelek, de akar a fentebb leirt kerdesemre is erdekes es ez ha valakik csak a szuletendo gyermek miatt hazasodik ossze?

2020. febr. 25. 14:09
 12/13 anonim ***** válasza:

Nekem volt egy kapcsolatom, amikor a férfi azt mondta, ha terhes leszek mindenképpen el fog venni feleségül, az ő gyereke ne legyen zabigyerek. Erre se köpni, se nyelni nem tudtam. Fura volt, hogy a mai világban ez egy férfinek szempont.


Simán szültem volna házasság nélkül. Sosem volt számomra preferencia, hogy férjhez menjek.


Egy fél éves kapcsolatra gyereket vállalni? Nagy lutri. Egy kisbaba érkezése krízishelyzet. A felnőttek fáradtak, feszültek, aggódnak, hiszen teljesen rájuk van utalva a baba. Rettenetesen megterhelő időszak, rendkívül embert próbáló helyzet. Még egy korábban jól működő kapcsolatot is haza tud vágni rendesen.

2020. febr. 25. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Egyébként aki lepontozta a válaszom ( # 3-as vagyok), az lenne kedves megírná, melyik részével nem ért egyet? Komolyan érdekel.. :)
2020. febr. 26. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!