Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Az okos vagy a buta nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az okos vagy a buta nők szoktak hamarabb házasodni?

Figyelt kérdés

2020. márc. 28. 22:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
81%
A buták.
2020. márc. 28. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
82%
A buták,azt hiszik megmarad a kezdeti varázs.
2020. márc. 28. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
72%
Én azt látom az ismerősi körömben, hogy azok házasodnak hamar (gimi után), akik nem tanulnak tovább. Ettől még nem buták, maximum nem annyira tanultak. Az egyetemet végzett nők 30 alatt nemigen szoktak házasodni.
2020. márc. 28. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
63%
Az okosnak ha van ilyen célja, meggyőződik róla, hogy kivel köti össze az életét. A hülye meg rohan bele a szerelemtől vakon és azt sem bánja, ha felcsinálják egy 2 hónapos kapcsolatban és otthagyják. Még vissza is könyörgi a házipatkánykáját
2020. márc. 28. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
78%

A buták.

És ez statisztikai tény. Átlagban minél tanultabb valaki, annál később házasodik. Átlagban. Nem kell jönni, hogy Pirike 20 éves házasodott és Dr.

2020. márc. 28. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
46%
Egy okos nő sose házasodik meg. :D
2020. márc. 28. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
79%

A buták vágják rá kapásból hogy csak a buták házasodnak...


Csak a buták gyártanak sztereotípiákat...


Csak a buták hiszik azt, hogy ha 40 évesek, akkor lesz tuti majd minden...


Egy rossz házasságnak nem feltétele a butaság.


Rengeteg "iskolázott", ámbár szeretet sóvár nő teszi tönkre az életét kapcsolatilag úgy, hogy sosem házasodik.


Rengeteg magát okosnak tartó nő menekül házasságba 40 év felett.


A lényeg az, hogy nem kell sem okosnak, sem butának lenni egy rossz, vagy egy jó házassághoz.


Ha szét nézek magam környezetébe, találok olyanokat, akik 20 évesen házasodtak össze, és azóta 3 gyerek boldog szülei, szeretetben élik az életüket, és látok olyanokat is, akik 40 év felett házasodtak, és a rigolyáikkal pár év alatt a válásig vitték. Aztán láttam már ezek ellentéteit is.


Kérdezhetted volna azt is, hogy mikor leszel vizesebb? Ha folyóba vagy ha tengerbe ugrasz?

2020. márc. 29. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem a tanultság határozza meg, hogy ki mennyire okos. A legértelmesebb, legkomolyabb, legfelelősségteljesebb barátnőm nem tanult tovább, hanem közvetlenül érettségi után ment férjhez (olyannal, akivel együtt nőttek fel, szóval elég jól ismerték egymást, nem egy héttel korábban bukkant elő a pasi a semmiből, hogy ugyan hozzám jönnél-e), ez már lassan 4 éve, de még mindig tökéletesen boldogok, babát várnak. Én egyetemre járok, de se kutyám, se macskám.
2020. márc. 29. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
31%
A bután okosak. Azaz: megnyilvánulásra nem egy IQ bajnokok, de valahogy a szépségükkel, a körmönfont gondolkodásaikkal elérik a céljaikat.
2020. márc. 29. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Egyetemet végeztem, sikeres vállalkozásom van, nem tartom magam buta nőnek, a környezetem sem tart annak. 25 évesen mentem férjhez, 4 év kapcsolat, ebből 2,5 év együttélés után, de azelőtt is évek óta ismertem a férjemet, hogy összejöttünk volna. Én nem gondolom, hogy a szerelemtől elvakultan, megalapozatlanul ugrottunk bele, 4 év után a kezdeti varázs, rózsaszín köd már rég elmúlt. Most 32 éves vagyok, 2 kisgyerekünk van és egy szuper házasságunk, boldog, kényelmes életünk. Mindent közösen építettünk fel az évek alatt. Újra hozzámennék, egyáltalán nem volt elhamarkodott, főleg nem rossz döntés. Szóval a sztereotípiákról ennyit.

Egyébként szerintem okos es buta nő is házasodik korán, nem feltétlenül múlik ezen. Az okos esetleg jobban megnézi, hogy milyen kapcsolatban és kivel (és okos alatt nem a diplomást értem).

2020. márc. 29. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!