Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért alakult ki ez a nézet a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért alakult ki ez a nézet a gyk-n, hogy a férfiak állandóan szexelnének, a nőknek meg fáj a fejük?

Figyelt kérdés

Ámulok és bámulok! Példák: A feleség csak akkor hajlandó szexelni ha ezért bármit kizsarolhat a férjből. A pasi meg alázkodik a végtelenségig. Aztán egy férjnek már azt is becsülni kell, ha a nő havi egyszer hajlandó. Meg, hogy egy barátnőt arany árban kell tartani. Csak pénzes pasinak lehet.Egzisztencia végzettség. Fúj, ha valaki szakmában alkalmazottként dolgozik, neki biztos nem lehet barátnője.

Én a környezetemben miért nem ezt tapasztalom?Én miért nem ilyen vagyok?Miért nem fáj a fejem sohasem? A férjem meg miért nem hozza le a csillagokat is szexért?

Az életben,munkahely, barátnők tudok több NŐT ahol neki kevés a szex otthon!!! 30-as kolléganőm ezért vált el... Barátnőm meg arról beszélt: szégyelli, hogy szó szerint ugrik, ha a pasija hívja... aztán ismerek 20-as korosztályból fiúkat, akik nem egyetemre járnak, dolgoznak mégis van barátnőjük. Szóval akkor hol is az igazság? Szerintem a nőknek legalább annyira kell a szex mint a férfiaknak.


2020. márc. 29. 20:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
60%
Azt szeretnéd, ha most megtapsolnánk téged, ugye?
2020. márc. 29. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
50%
Én egyáltalán nem vettem észre, hogy ilyen alakult volna ki itt.
2020. márc. 29. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%

Elég rosszul járnék, ha a férjem a szexért hozná le a csillagokat...


De szarkazmust félretolva: troll gyűjtő hely. Van 1-2 magából kifordult itt, aki saját elméletének igazolja az életét, a trollok meg olyan előzékenyek, hogy adják a lovat, hogy a napi röhögés is meglegyen.

Ennyike.

2020. márc. 29. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Védekezési lehetőségként.
2020. márc. 29. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Én csak és kizárólag a fajfentartás érdekében szexelek 1-2× életemben!
2020. márc. 29. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
85%
Itt olvasgatva nekem sokszor az az érzésem, hogy ezek sosem néztek még körül az "odakint". Ilyenek mennek, hogy csak a top pasiknak lehet nőjük, neg csak akinek pénze van, minden nő frigid lesz stb. Gyerekes nő nem kell senkinek, csak a vékony nők pasizhatnak be, sorolhatnám. Aztán ha egy random hétköznap szétnézek bárhol, simán látok csóró, ronda, dagadt embereket is kapcsolatban, kisgyerekes anyukát új pasival, pizzafutár csávót a barátnőjével, stb. Sőt, jóval többet látok, mint 10/10-es, tökéletes, pénzes párokat. Mintha a gyk-n írogató emberek másik bolygón lennének, de komolyan.
2020. márc. 29. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
87%

Itt nagyon sok a frusztrált ember, akik részben pont azért lettek frusztráltak, mert nem megy nekik ez a kapcsolatosdi dolog. Van egy beszűkült világuk, kevés tapasztalattal és ezért nyomják a beszűkült szövegeiket. A legtöbb válasz konkrétan teljesen használhatatlan és felesleges és elég sokszor azt szedik szét, aki szembemegy az itteni dogmákkal, mert van normális élete.

Szívesen megnéznék egy olyan műsort, ahol az itteni válaszolók egy részét felkeresnék és élőben bizonyítaniuk kéne a válaszaikat. Óriási leégések lennének.

2020. márc. 29. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Nő létemre imádok szexelni. Többször, mint a férfiak. Nem szokott fájni a fejem. Viszont dagadt vagyok.
2020. márc. 29. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
#8: Álomnő vagy!
2020. márc. 29. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Gyk-n sztem rengetegen önkéntes karanténba élnek már évek óta, a való világ pedig napról napra halvanyodik előttük, és a maguk által kitalált szexista fantáziáikat írogatják ide.
2020. márc. 30. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!