Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért alakult ki ez a nézet a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért alakult ki ez a nézet a gyk-n, hogy a férfiak állandóan szexelnének, a nőknek meg fáj a fejük?

Figyelt kérdés

Ámulok és bámulok! Példák: A feleség csak akkor hajlandó szexelni ha ezért bármit kizsarolhat a férjből. A pasi meg alázkodik a végtelenségig. Aztán egy férjnek már azt is becsülni kell, ha a nő havi egyszer hajlandó. Meg, hogy egy barátnőt arany árban kell tartani. Csak pénzes pasinak lehet.Egzisztencia végzettség. Fúj, ha valaki szakmában alkalmazottként dolgozik, neki biztos nem lehet barátnője.

Én a környezetemben miért nem ezt tapasztalom?Én miért nem ilyen vagyok?Miért nem fáj a fejem sohasem? A férjem meg miért nem hozza le a csillagokat is szexért?

Az életben,munkahely, barátnők tudok több NŐT ahol neki kevés a szex otthon!!! 30-as kolléganőm ezért vált el... Barátnőm meg arról beszélt: szégyelli, hogy szó szerint ugrik, ha a pasija hívja... aztán ismerek 20-as korosztályból fiúkat, akik nem egyetemre járnak, dolgoznak mégis van barátnőjük. Szóval akkor hol is az igazság? Szerintem a nőknek legalább annyira kell a szex mint a férfiaknak.


2020. márc. 29. 20:30
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Nő vagyok,nekem nem "fáj a fejem",ha szexről van szó,mert szeretem,ha két test játszik :)

Étvágyam is óriási,de nincs igény hosszabb szexre :(

De ez már egy másik történet...

2020. márc. 30. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Hát én meg a csillagokat hozom le havi 1 szexért. Viszont a feleségem 165/52, kifejezetten csinos. Inkább úgy kellett volna feltenni a kérdést, hogy a vékony, csinos nőknek miért fáj mindig a fejük?


Tovább megyek. A szép nők tudják magukról hogy azok, így nekik is übermensch férfi jöhet szóba. Az egész életük önmagukról szól, arról hogy kifelé tündököljenek. Ezek után a szex csak púp a hátukon, arról nem is beszélve, hogy a táplálkozásuk és az egész életük a megvonásokról szól. A hormonrendszerük egy kuka, állandóan éheznek, sportolnak, a tükör előtt vannak. Viszont sajnos brutál gusztusosak. Na ez a férfiak számára a 22-es csapdája.


Én férfiként azt látom, hogy az átlagos nők 60-100kg között, átlagos arccal sokkal jobban pörögnek a szexben a szexért, mint a szebb társaik. Sőt, sokan közülük pénzt "varázsolnak" a szépségükből, így neki a szex csak egy eszköz...

2020. márc. 31. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!