Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért nem szexel velem többet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem szexel velem többet a férjem?

Figyelt kérdés
30 évesek vagyunk, 2 gyerekünk van, pár hós a kisebbik, egész terhesség alatt azt hallgattam, hogy majd bepotoljuk a szexet terhesség után, már 3 hete nem voltunk együtt, én a 2 kicsi mellett simán benne lennék 3 naponta legalább, ö meg abszolutnem erölteti meg magát :( nem, nem vagyok kövér, csinos vagyok, söt, fiatalabbnak nézek ki joval mint 30. szal nem ez a gond. mindig is kicsit én jobban akartam a szexet de már kicsit kezd elegem lenni....hogyan tudnám ezt megoldani, másnál hogy müködik ez? nagyon szeretem a férjem, nem akarok emiatt elválni vagy megcsalni. tudom hogy sokat dolgozik de azért a szex az egy kikapcsolodás, nem értem miértnem pientetö neki, ráadásul nem is vagyok az az 1 orás, kb 10 perc alatt elmegyek....szoval nem értem...

2020. márc. 30. 00:19
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
70%
Lehet,hogy már fél,hogy annyira mondogatod; hogy már nem jóból, hanem kötelező kényszernek érzi, és emiatt van elakadva nálad. Leeht, hogy talált valaki mást; lehet, hogy elszokott tőle, és már nem igényli; nem tudom.
2020. márc. 30. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
93%
Ha nem érted, miért nem kérdezed meg? 30 évesen 2 gyerekkel már megtanulhattatok volna beszélgetni.
2020. márc. 30. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
93%
Lehet, már csak anyaként néz rád és nem nőként, feleségként. Jó lenne beszélgetni erről vele.
2020. márc. 30. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem gond az, ha neked a habitusod egy kicsit hevesebb, sok ilyen van. Jó lenne szerintem párkapcsolati szakemberhez menjetek és-vagy megbeszéljétek, hogy te hogyan lehetsz számára megint vonzóbb, próbálkozhatsz pár nagyon erotikus fehérneművel is, tudok segíteni pár ilyen webshop-ban, ha szeretnéd.34N.
2020. márc. 30. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:
Probálkoztam szebb fehérnemüvel még korábban de semmi hatása nem volt, ill van h nem veszek fel bugyit, de el sem jutunk odáig hogy feltérképezze h nincs rajtam bugyi...már mondta neki korábban hogy menjünk el tanácsadohoz vagy pszichologushoz de teljesen elutasito, bár nem tudom 2 gyerek mellett hogyan tudnánk ezt megoldani :( én igy nem birok élni, nekem a szex egyenlö a szerelemmel akkor érzem h szeret ha szexuálisan jol müködünk. az a durva egyébkéhogy jok vagyunk együtt, simán elmegyünk egyszerre is de nagyon keveset akarja :(
2020. márc. 30. 00:33
 6/30 anonim ***** válasza:
86%
De beszélgettetek erről normálisan, értő kommunikációval, érvekkel, indokokkal??? Hogyha egy ilyen egyszerű dolog sem megy, ha ennyire nem tudtok kommunikálni akkor mire vállaltatok 2 gyereket?
2020. márc. 30. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
50%
Nem értem én sem az ilyen impotens se@@fejeket...
2020. márc. 30. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
22%
mert fatökűt választottál.én naponta dugnálak.43f
2020. márc. 30. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
20%

Nalunk is ez van,bar gyerek nincs. Szeretoket tartok. Rakattantam a padizasra,h milyen sok szep es fiatal sportos fiunak bejovok. Mostmar nem is erdekel,h az elettarsam nem szexel velem eleget.

N/37

2020. márc. 30. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:
Igen legutobb 1,5 honapja beszeltunk erről h ez igy nem jo! Es azt mondta majd valtozni fog csak betegek a gyerekek. Hat nem valtozott. 10 eve egyutt vagyunk uh szoktunk erről beszelni meg amugy meg tudjuk oldani a problemakat ha van!
2020. márc. 30. 02:20
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!