Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért nem szexel velem többet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem szexel velem többet a férjem?

Figyelt kérdés
30 évesek vagyunk, 2 gyerekünk van, pár hós a kisebbik, egész terhesség alatt azt hallgattam, hogy majd bepotoljuk a szexet terhesség után, már 3 hete nem voltunk együtt, én a 2 kicsi mellett simán benne lennék 3 naponta legalább, ö meg abszolutnem erölteti meg magát :( nem, nem vagyok kövér, csinos vagyok, söt, fiatalabbnak nézek ki joval mint 30. szal nem ez a gond. mindig is kicsit én jobban akartam a szexet de már kicsit kezd elegem lenni....hogyan tudnám ezt megoldani, másnál hogy müködik ez? nagyon szeretem a férjem, nem akarok emiatt elválni vagy megcsalni. tudom hogy sokat dolgozik de azért a szex az egy kikapcsolodás, nem értem miértnem pientetö neki, ráadásul nem is vagyok az az 1 orás, kb 10 perc alatt elmegyek....szoval nem értem...

2020. márc. 30. 00:19
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
13%
10 év alatt rádunt,ha 10 éve mondjuk a kedvenc kajádat ennéd te is ráunnál.és nem is igazán szeret már.
2020. márc. 30. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
80%
Valamennyire az első válaszolóval értek egyet. Kényszernek érzi.
2020. márc. 30. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
83%
Sajnos a jo hszassagokban a ferfi akarja tobbszor es ertekeli, megbecsuli erte a not. Nalunk is en akarom tobbszor, sorry. Neha hasznalok vibratort, azert ,hogy ne erezze kenyszernek, kotelezonek a hetvegi egyuttletet. Igy kitudom varni, hogy o (is) akarja. Szerencsesnek tartom azokat a notarsaimat ahol a ferfi teper a szexert.
2020. márc. 30. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
60%

A kérdésből nem tudjuk, milyen a személyiséged. Lehet egy tündér vagy, lehet egy libidógyilkos követelőző hárpia.

Aztán 10 év hosszú idő, rá lehet unni az asszonyra.

És persze amikor egy nő ennyire érzékelteti folyamatosan a szex hiányát, akkor a férfinek ez nem öröm lesz, hanem nyűg. A szexet nem kikapcsolódást fog nyújtani ezáltal, hanem kényszert.


Sok boldogságot!

2020. márc. 30. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
9es, hány privátot kaptál?
2020. márc. 30. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi az igénye. Írtad, hogy az elején is te voltál aktívabb. Ő pedig most állt be a normál szintjére. Te minél jobban akarod, ő annál nagyobb tehernek érzi majd.
2020. márc. 30. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim válasza:
100%
Ismerős helyzet, nálunk is ez megy.
2020. márc. 30. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 A kérdező kommentje:
Ok ha ő tehernek eli meg mit tegyek? Volt h vartam hetekig de nem tortent semmi valtozas. Akkor megint kitalal vmit hogy majd valtozni fog. De ha nem is akar egyutt lenni attol meg oromot okozhatna
2020. márc. 30. 08:52
 19/30 anonim válasza:
67%

Érdekes ezeket a hsz-eket olvasni feleségek részéről, hogy irigyli azokat a nőket, ahol a ffi teper a szexért. Vicces az emberi természet, hogy sokszor a szomszéd fűje zöldebb, pedig milyen jó megtanulni örülni, megelégedni azzal amiben épp vagyunk.


Hát, akkor hozzászólok én is, egy ilyen "tipikus" kapcsolatból, ahol a férj teper(t) a szexért. Egy idő után alábbhagyott ez a teperési vágy, miért éljem át újból s újból azt, hogy valami kegy, vagy valamivel ki kell érdemelnem, hogy szexeljünk? Így hát kicsit megfáradtam, megszomorodtam a dologban. Szóval lányok, nem kell feltétlenül azokat a kapcsolatokat sem irigyelni, ahol a fiú teper...

Nekem az értékrendembe nem fér bele a megcsalás. Az elválás sem, hisz én azt fogadtam meg, hogy "holtomiglan, holtáiglan". Marad az a párkapcsolati szakemberek által a végtelenségig szajkózott tétel, hogy igenis dolgozni kell a kapcsolaton. Nem mindig száll le sok éven át sült galambként az édes, harmonikus szerelem és szexelés hozzánk.


10 éve vagyunk házasok, vannak gyerekek is, "elvileg" szeretjük egymást, de ahogy fejlődik, változik mindkettőnk egyénileg is, újból s újból kell azon dolgozni, hogy az egymásra hangoltság meglegyen. Most is egy ilyen keményebb időszakban vagyunk épp.


Egyébként szoktatok randizni? Van olyan rendszeres (akár heti szinten) idő, amikor csak egymásra figyeltek, egymással osztjátok meg gondolataitokat és nincs benne semmi "szervezés" / ügyintézés? Mi nem tudtuk ezt eddig rendszeressé tenni, de mindig jó, amikor van.

2020. márc. 30. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
100%
Biztos, hogy nincs senkije? Soha nem lehet tudni sajnos! Pedig erről beszélni kell, ha akarja ha nem. Finoman, kedvesen vezesd fel a témát. Kibúvókat keres, ez baj. Valami történt, ennek OKA van, ne hagyd magad lerázni! Jogod van tudni mi az igazság. 10.év elég nagy idő. Nem volt bent a szülésnél? Lehet ott érte egy rossz élmény.
2020. márc. 30. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!