Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mi a megoldás? Én 2-3 éven...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a megoldás? Én 2-3 éven belül szeretnék 3. gyermeket, a férjem többet nem akar.

Figyelt kérdés
Van két kislányunk, viszonylag biztos egzisztenciánk (tehát anyagilag nem akadály). Szeretem nagyon a családomat, de úgy érzem 3 gyerkőccel lenne tökéletes a családunk. Férjem nem akar még egy babót több okból sem, de amiket felhoz érvként mind átmeneti állapot amíg kicsi a baba. Egy biztos átverni nem szeretném, hogy "becsúszott" épp a baba. Hogy lehet ezt megoldani?
2014. okt. 10. 18:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

"Egy biztos átverni nem szeretném, hogy "becsúszott" épp a baba."


Hát ne is verd át. Abból válás lenne, és jöhetnél picsogni te is, mint az előző kérdező.

Ha ő nem akar többet, akkor nem akar. Slussz, kész, pont.

2014. okt. 10. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Scream85 ***** válasza:
100%

Úgy hogy beletörődsz :)

Amúgy mik az ellenérvei?

2014. okt. 10. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
3%
A megoldás az, hogy keresel mást, aki szeretne gyereket.
2014. okt. 10. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen mindegy, mi az ellenerv, o csak szimplan nem akar, ennyi. Nyilvan o is tisztaban van vele, hogy az atmenti allapot nem orokke tart, ha megis azt hozta fel indokkent, akkor csak nem akarja siman kozolni, hogy kesz, ennyi eleg.
2014. okt. 10. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Sehogy! Nem akar gyereket, vagy elfogadod, vagy elválsz.

De a helyedben nem dobnék el egy egész életet. Semmiképpen ne verd át, annak sosincs jó vége.

Szeresd a két kislányod, már velük is tökéletes a családod.

2014. okt. 10. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
92%
Úgy szeretném, ha valaki egyszer megmondaná nekem, mitől lenne 3 gyerekkel tökéletesebb egy család, mint mondjuk kettővel?
2014. okt. 10. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Szeresd a családod, a meglévő két gyereketek, ne azon fantázálgass, hogy jaj egy harmadikkal milyen jó lenne... A megoldás az, hogy elfogadod a férjed döntését, és éltek szépen tovább négyen.

Ne haragudj, de a te esetedre pont igaz: nincs problémám, de csinálok magamnak egyet...

2014. okt. 10. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem akar, akkor nem szabad erőltetni. Se csalással, se máshogy.

A két gyereket fel is kell nevelni, és ez hosszú-hosszú idő, sok áldozat és rengeteg pénz. Mindemellett saját életetek is kell, hogy legyen, és a jövőtökre gondolva magatoknak is kell spórolni, mert bizony itt a nyugdíjra építeni már rég nem lehet.

A férjed valószínűleg úgy érzi, hogy amilyen életszínvonalon éltek (vagy, ami a cél), az három gyerekkel már tarthatatlan lenne.

Ezt el kell fogadni, a gyerek ugyanis olyasmi, amit mindkét félnek maximálisan akarnia kell.

2014. okt. 10. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Nagyon szeretem a családomat, nem vagyok elégedetlen, boldog ember vagyok. Attól még nagyon vágyom nagyobb családra. Főleg, hogy nehezen elfogadható férjem indoka és alapból 3 gyermekes családban "egyeztünk" meg (ha lehet így fogalmazni :) ).Ráadásul úgy, hogy nálam a befutó szám a 4, de úgy beszéltük meg, hogy legyen 3 és a 4.-et majd meglátjuk. Annyit hozott fel ellenérvnek, hogy aggódik az egészségem miatt és (ez igaz) a két leányzó szörnyen rossz alvó volt kiskorában.
2014. okt. 10. 18:57
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
A 'megbeszéltük a gyerekvállalás előtt' és a 'két gyerek után nem akar többet' között az a nagy különbség, hogy már van tapasztalatok a dologban. Valószínűleg a férjed miután már van tapasztalata a gyerekvállalásban, úgy érzi nem tudna többet vállalni.
2014. okt. 10. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!