Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Boldog házasságban élő feleség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Boldog házasságban élő feleségek, ti mitől vagytok boldogok a ti házasságotok miért szép és kiegyensúlyozott?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 25. 09:00
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Attól, hogy én is az vagyok :)

De viccen kívül, az embernek jóban kell lennie magával ahhoz, hogy egy házasságon belül is ne a másikat marja állandóan.

2016. ápr. 25. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Csatlakozom az elsőhöz.


Nem véletlenül választottuk egymást, értékrendünk, világképünk hasonló, van több közös hobbink, érdeklődési körünk, ő a legjobb barátom, de természetesen a vonzalom is alap és a szex is szuper. Emellett nincs alá-fölérendeltségi viszony, játszmázás vagy függéshelyzet, féltékenység. Szeretjük egymást, bízunk egymásban és mindent meg tudunk beszélni. Két független, önálló, egyedül is kiegyensúlyozott ember szövetsége a kapcsolatunk, szerintem ezért működik ennyire jól.

2016. ápr. 25. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ezt szépen megfogalmaztátok, én is így gondolom. Köszönöm a válaszokat! Még írjatok.
2016. ápr. 25. 11:15
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
A férjem a társam, minden tekintetben. A másik felem. Ez már önmagában is elég ahhoz, hogy elégedett legyek. Mitől vagyok boldog? Apró figyelmességektől. Lefőzi a kávét, mire hazamegyek, megmelegíti az ebédet, rendet rak helyettem ha úgy hagyom a lakást, és ezt nem hánytorgatja a szememre. Szinte semmi nem közös bennünk. Én lusta és trehány, pontatlan vagyok, ő precíz, szereti a rendet. Szoktam mondani neki, hogy yin-yang vagyunk; én szeretek hajnalban kelni és fotózni a harmatos fűszálat, ő délig alszik, ha teheti. Én elvagyok egész nap egy szendvicsen, ő rajong a klasszikus vasárnapi ebédekért, de megfőzöm neki, egye a húslevest, rántott húst, ha ettől ő boldog. Például a szombatunk: hajnalban fent voltam, kutyával le, sétáltunk egy nagyot, majd hazamentünk, felraktam az ebédet. Nem zörögtem, csörögtem, nem indítottam mosást, nem búgattam a porszívót, had aludjon. Dél körül felkelt, akkor mosógép bepakol, ebéd, mosogatás, majd míg levitte a kutyát összeporszívóztam, felmostam, rendbe raktam a lakást. Délután én ledőltem tévét nézni, el is aludtam, addig ő játszott a gépen, hagyott pihenni. Késő délután elmentünk, vettünk pár szelet süteményt, otthon az ágyon kávézás, sütizés közben filmet néztünk, és jól éreztük magunkat.
2016. ápr. 25. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Az első kettőhöz csatlakozva: két egész, kiegyensúlyozott, önmagát jól ismerő és jól szerető ember kapcsolata a mienk. Feltétlen őszinteséggel vagyunk egymás iránt. Bárki bármit elmondhat a másiknak, ha ezt nyugodtan és szeretettel teszi, akkor nyugodt és szeretetteljes fogadtatást kap. Vagyis valódi konfliktusig általában el sem jutunk, mert előbb kompromisszum születik minden kérdésben.

Ez adja a hétköznapi béke alapját. Emellé sok közös érdeklődési körünk van, viszont vannak a másik számára kevéssé ismert területek is, így mindig tudunk újat mondani a másiknak.


Ezen kívül fontos, hogy közös szenvedélyünk a színház, koncert, opera, rendszeresen járunk programokra, ahol a közös élmények újra meg újra összekötnek.

2016. ápr. 25. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ő a lelki társam, az első és egyetlen férfi akibe szerelmes lettem, neki is én vagyok az első szerelme. A legjobb barátom, a szerelmem, a férjem, és a szex is fantasztikus köztünk. Nagyon összeillik a személyiségünk, a humorunk is hasonló, bár az ízlésünk nagyon távoli, bár akadnak közös pontok is elvétve.:)

Nagyon jól kiegészítjük egymást, még a háztartással kapcsolatban is. Én olyasmit szívesebben csinálok amit ő nem nagyon tud, vagy nem szeret, ő pedig olyasmit intéz amit én utálok, és csak nyűgnek érzem.

Ez is a véletlen műve, vagy a sorsé, ki tudja... A megismerkedésünk is sok véletlenen alapult annak idején.

Mégis egymásra találtunk. Ez volt megírva:)

Ezeken kívül azért tartom kiegyensúlyozottnak, és boldognak a házasságunkat, boldogok vagyunk. Mert a férjem partner abban, hogyha valamiben esetleg nem értünk egyet, akkor vele meg lehet beszélni bármit. Nem kell rágni a fülét, nem dugja a homokba a fejét, nem söpör a szőnyeg alá semmit, hanem lehet vele beszélni. Kínos dolgokat, ciki dolgokat is anélkül hogy szégyenkezni kellene. Soha nem fekszünk le haraggal, mindig megbeszélünk mindent. Van köztünk bizalom, intimitás, fél szavakból is megértjük egymást, sokszor azt is tudjuk mire gondol a másik, vagy hogy mit fog mondani adott szituációban.


Egyszerűen megfogalmazva Ő az igazi:)

2016. ápr. 27. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ikerlélek tulajdonos vagyok.
2016. máj. 23. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!