Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A házasságotok (vagy hosszú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A házasságotok (vagy hosszú párkapcsolat) alatt előfordult, hogy mást kívántatok? Ha igen, meddig tartott és mi lett a vége?

Figyelt kérdés
2018. nov. 21. 19:23
 1/7 anonim ***** válasza:
43%
Nem, soha. 4 év.
2018. nov. 21. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
94%
Igen. Hűséges maradtam. 15+ év.
2018. nov. 21. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
87%
Igen. Az elején, úgy 2 év után (még nem voltunk házasok), egy hullámvölgyünk idején megismertem valakit, aki megtetszett. 1-2 hónap alatt lezártam, maga az ismertség hosszabb volt, de 1-2 hónapig kerülgettük úgy egymást, aztán egyrészt mert ahogy megismertem, úgy ábrándultam ki belőle, plusz mert a leendő férjembe voltam valójában szerelmes, nem lett semmi. Megbeszéltük, hogy találkozunk majd, de egyikünk sem tért rá többé, hogy mikor és hol. És akkor a levelezés meg is szakadt. 8 év múlva újra kapcsolatba kerültünk a szakmánk miatt, megint megzavartuk kicsit egymás fejét, de egy hét se kellett, hogy rájöjjek, miért nem akartam én őt igazán 8 évvel ezelőtt se. A férjemmel való kapcsolatomban a 10. évnél lépett be az első igazi nagy kísértés, ő egy nagyon hosszú hullámvölgy idején érkezett (több év) és nem szimplán megkívánás volt a részemről. Szerelmes lettem. Nem feküdtünk le egymással, de belepusztultam, mert ha más nem is, a szexuális kívánás része kölcsönös volt. Többek közt azért nem feküdtünk le, mert csak szexet akart, és bár nem akartam soha hogy elváljon miattam, azt gondoltam, vannak érzései felém. 4 hónapig volt iszonyatosan rossz. Olyan szinten tönkretett, hogy a férjem is észrevett valamit. Túlságosan nem titkoltam előle, mert nagyon mélyen volt a házasságunk enélkül is. A férfi újra megkeresett, de csak játszik velem. Mint aki nem tudja mit akar. Le fogom zárni.
2018. nov. 21. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem. 9. éve vagyunk együtt.
2018. nov. 23. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Persze. De nyilván nem lett belőle semmi. Talán 2x fordult elő, egyik se tartott sokáig, és nem lett belőle semmi, mivel hűséges vagyok. 6 éves kapcsolat.
2018. nov. 23. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
3. Sikerult lezárni?
2023. okt. 14. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
6-os. Mivel nem volt kölcsönös szerelem, csak az illúziót kellett lezárni magamban. Hosszabb idő volt, mint amire számítottam, igazából nem értem hogy szerethettem ennyire. Szinte idegen volt, de majdnem meghaltam miatta.
2023. okt. 14. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!