Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Megoldások a nehéz helyzetre?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megoldások a nehéz helyzetre?

Figyelt kérdés

A lényeg, hogy a járvány úgy hozza össze, hogy feleségemmel két külön országban vagyunk( nagyon távol) a találkozás most már teljesen lehetetlen lett, és most az utóbbi napokban meg a posta is leállt. Reménykedünk, hogy hamar feloldják a korlátozásokat és újra együtt lehetünk, de már hallotam ugyan híreket, hogy decemberig nem indulnak újra a repülők. Ilyen esetben milyen módon tudnánk egymásnak kedveskedni, hogy valamivel csökkentsük ezt a hiány érzetet?


Marad ugye az internet, de nics nagyon ötletem, hogy hogyan szerezek örömet neki.


Más is esett ilyen csapdába?



2020. ápr. 5. 08:51
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Beszélgettek minden nap, és tartjàtok a kapcsolatot. Ezen kívül sokat nem tudsz tenni.

Esetleg lehet videó konferenciában közösen pezsgőzni, közös forró fürdőt venni, együtt enni, kávézni. Ez persze nehéz, ha nagy az időeltolódás.


Rendelhetsz neki virágot, kaját, kisebb ajándékot, amit ki tudsz fizetni kártyával világ másik felén, ő pedig itt megkapja.


Kérhetsz neki egy dalt a helyi rádióban.


Írhatsz neki verset. Készíthetsz videót a kedvenc képeitekkel.


Vagy csak simán minden követ megmozgatsz, hogy újra együtt legyetek.

2020. ápr. 5. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
62%

A csomagokat kiszállítják, rendelj neki valamit az ő címére.

Nem tudom, hogy a nejed milyen típusú ember, de én személy szerint nagyon örülnék egy szexjátéknak a megfelelő kiegészítőkkel együtt (síkosító, tisztító, stb), amit aztán egy videohíváson keresztül közvetítve próbálnék ki először.

2020. ápr. 5. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!