Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ti hogy tapasztaljátok:...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy tapasztaljátok: boldog / boldogtalan hàzassàgokat làttok a környezetetekben inkább?

Figyelt kérdés
Ismerosi, csaladi korben melyik a jellemzo/bb , ti hogy latjatok? Ahol problemas a hazassag, ott milyen gondok miatt van igy?
2020. ápr. 5. 13:49
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
58%

Idosebb korosztalyban 50-60+ tobb rosszat latok, ok azok, akik mar nem valtanak, hanem szenvednek csendben.


Velem egykoru barataim hazassagai nem tokeletesek, de mukodnek, egy hajoban eveznek, egy fele tartanak, vannak hullamvolgyek, de jol megvannak. Parom baratai kifejezetten szep hazassagokban elnek, ök gyakorlo katolikusok, ott kvazi kovetelmeny h dolgozzanak a hazassagukon es a parjuk boldogsagan.

2020. ápr. 5. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
58%
Sok olyan van, ami nem gondolom, hogy mindig boldogtalan, de nem is boldog. Ezekhez a pasikhoz én spec tuti hozzá nem mentem volna, semmi pénzért, mindegyikben van némi hímsovonizmus és/vagy túlzottan szabad lélek (igen, ez pontosan azt jelenti, aminek hangzik). Megy a játszmázás, megsértődés, a ki mit vállal otthon veszekedés. A saját házasságon kívül egyet látok, ami szerintem tényleg boldog. Bár ott meg a nő egy zsarnok picha, de szerencsére a férje ezt valamiért nem érzékeli, ezért boldog vele és lesi a kívánságait. Már két gyerek is van, úgyhogy ha eddig nem nyílt ki a szeme, remélem, már nem is fog, és jó lesz nekik így továbbra is.
2020. ápr. 5. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!