Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Közös jövő az alapján hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Közös jövő az alapján hogy mennyire lenne jó a másik fél asszonynak/férjnek?

Figyelt kérdés

Elsősorban a férfiaktól kérdezném, de természetesen nők is írhatnak.

Arra lennék kíváncsi, hogy mennyire gyakori ez, vagy van-e ilyen, működőképes-e, normális vagy egyáltalán nem.

Fő kérdés: elköteleznétek magatok és leélnétek az életetek egy olyan nő mellett, aki anyának tökéletes, de nem ő az igazi nagy szerelem?

Majdnem teljesen ugyanaz a kérdés (az itt leírt pozitívumok igazak a fő kérdésben lévő nőre is): ha van egy nő, aki tökéletes lenne feleségnek, nagyon jól bánik a gyerekekkel és imádja őket, érzésből tud főzni, sosem tanulta, mégis mindent finoman készít el, a házimunka sem kérdés számára, nem tudsz besegíteni sem benne mert mire hazaérsz melóból, kitakarít, elmosogat, mindent megcsinál, emellett odaadó, és a végletekig hűséges, fülig szerelmes beléd, és végül de nem utolsó sorban még az ágyban is tökéletes, soha nem tudnátok jobbat elképzelni a másiknál az ágyban, DE: nem a legokosabb, annyira nem buta, csak elhanyagolta a sulit, nincs végzettsége, így az elsőszámú kenyérkereső te lennél, illetve te szívesebben ülsz le elolvasni havonta 1x par jó verset, mint megnézni vele a való világot, el tudnátok képzelni vele a jövőt?


Nőknél a fő kérdésre elég válaszolni: hozzámennétek-e egy olyan férfihoz, aki tökéletesen betöltené az apa szerepét, a gyerekeknél is, munkában/pénzben is, megcsinál minden házkörüli fizikai munkát, ágybabújni egymással mindkettőtöknek a mennyország, de nem ő az igazi nagy szerelem?



2020. febr. 10. 03:39
 1/9 anonim ***** válasza:
43%

Nekem a férjem nem az igazi nagy szerelem, mert akibe igazán szerelmes voltam, az elutasított. Nagyon ritka dolog az, amikor kölcsönösen kialakul valakivel az igazi szerelem. Az emberek többségének életében ez nem adatik meg, csak az egyoldalú rajongás. Viszont nem akarok egyedül maradni életem végéig azért, kert az az egy bizonyos ember dobott. Mint utólag kiderült, jobb is így, mert ő emberileg egy nulla.


A férjemet nagyon szeretem, viszont nem szerelemmel. De minden jó vele és több, mint 10 éve együtt vagyunk.

2020. febr. 10. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Azon múlik hogy mennyire intellektuális valaki illetve mi a prioritás. Alapvetően el tudom képzelni ilyen nővel is az életet, mert a szellemi "kielegules" megoldhato. Ebben az a rizikó, hogy mi van ha a ff-nak se lesz valami miatt munkája
2020. febr. 10. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%

El tudnám. Azt, hogy eddig nem tanult, nem jelenti azt, hogy nem tanulhat. Rengeteg jó kurzus létezik, neten is, a való életben is, ha szeretnél tanulni, megteheti. Házimunka mellett kivàllóan lehet tanulni.

Meg tudnàm mutatni neki a jó kurzusokat, ö meg kiválaszthatja melyik a legszimpatikusabb neki. Ha látom rajta, hogy nem szeretne tanulni, na akkor nem feltétlen várnék bele.

2020. febr. 10. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
76%
Nem alkudnék meg. Az ilyen kapolatokba jönnek a nagy megcsalások, vagy mennek szét akár több évtized után is, ha bármelyik fél találkozik valakivel, akivel minden tökéletes és még kölcsönös is.
2020. febr. 10. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Anyám egyik volt főiskolai csoporttársát 20 év házasság után hagyta ott a férje egy másik nőért...
2020. febr. 10. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
40%
3-as, te beszélsz a tanulásról, holott az írásod tele van helyesírási hibákkal. Érdekes..
2020. febr. 10. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
97%

Pontosan ilyen kapcsolatban elek, csak a szerepek fordítottak. Nekem ő az igazi, én viszont neki nem. Jó társ vagyok, megbízható, lehet rám számítani és még elmondhatnék sok más jót is magamról, de felesleges, mert az az egy hiányzik, ami ennél többé tenne a szemében.

A szerelmet nem lehet megvenni. Nem csak pénzzel, tettekkel sem. Nincs az az áldozat, lemondás, munka, odaadás, elszántság, de semmi olyan, amiért majd valaki szeretni fog. Mert a szeretet feltétel nélküli. Neki semmit nem kell tennie azért, hogy szeressem. Úgy is mondhatnám, hogy a jó kapcsolat összes feltétele megvan bennünk, csak külön-külön. Bennem a tettek, benne az a valami, ami igazán meg tud mozgatni.

Tudom, hogy soha nem fog úgy szeretni, mint én őt, mégsem bírok önként megválni tőle. Pedig hányszor elterveztem. Igazam is lenne, hiszen ez a kapcsolat igazából róla szól, én csak mellékszereplő vagyok.

De túlságosan félek szembenézni azzal, hogy talán minden, amit eddig tettem, felesleges volt és éveket pazaroltam valaminek a megszerzésére, ami soha nem lehet az enyém.

2020. febr. 10. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Egy bizonyos kor után rá fogsz jönni:

Egyszerűbb néhány idióta tévéműsort tűrni;mint egy kétbalkezes és hebrencs intelektuellel szenvedni.

2020. febr. 10. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Nő vagyok.

De nem. Nem magam miatt, hanem miatta. Megadnám neki a lehetőséget, hogy keressen valaki olyat, aki tiszta szívből, őszinte rajongással szereti. A másik érzi, hogyha ha te nem szereted őt úgy, ahogy ő téged. Én nem tennék ki ennek senkit.

2020. febr. 10. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!