Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » 22-28 éves pasik! Mikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

22-28 éves pasik! Mikor lennétek apukák, ha lennétek?

Figyelt kérdés

Mondjuk azt hogy most nincs anyagi tényező, megvan a kapcsolat, amiben ki is jelentitek hogy mindent megtennétek hogy jó apák legyetek és hogy szeretnétek nagyon a gyereteket.

Inkább lennétek most apák vagy inkább 30 körül, esetleg mégkésőbb?



2020. ápr. 29. 23:35
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
A fiaim 10 évvel idősebbek. Jól állnak anyagilag. Ahogy elnézem őket soha.
2020. ápr. 30. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
100%

Ha minden tökéletes lenne, ahogy írtad? :D (Anyagilag rendben lennénk, lenne rá alkalmas párom, stb.) Akkor most is. De nem ez a valóság.


A valóság az, hogy mivel se anyagilag, se az életben nem állok ott, se párom nincs, ezért inkább olyan 30-35 körül, egy 24-28 körüli nővel.

26/F

2020. ápr. 30. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
28%

Tavasztündér elhozza neked a gazdagságot.

Szép lakás, autó, 60 milliós bankszámla, szép nyaralások.

Tapadni fognak a nők. Nem Pesten, hanem a nyaralóhelyeken ahová jársz.

Összebútorozol egy nővel. 2 év múlva hiányozni fog a szabadságod.

Visszaemlékszel a szép nyaralásokra, bulizásokra. Rájössz hogy kaphatsz szebbet, okosabbat, fiatalabbat.

Ilyen okok miatt van jóval kevesebb gyerek diplomáséknál, jómódúéknál.

A meseautó filmben fűzte Kabos ( Bajor ) a titkárnőt Annácska nekem van nyolcvan magának kétszáz milyen szépen eltartanám én magát asbból, amíg fizetésemelést nem kapott. Utána a gondolatmenet: annácska nekem van háromszáz,... hoppá minek is nekem akkor megnősülni...

2020. ápr. 30. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
50%

Barátom 28 ,diplomás

Én 26 végzős

4 hónapja járunk

Ő kb depis,hogy még nincs felesége,gyereke.

Én is,ő is simán vállalnánk,ha már legalább 2 éve együtt lennénk és már nekem is meg van a diploma.

Amúgy ő anyagilag már most el tudna tartani egy családot,de nyilván várunk még.

2020. ápr. 30. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
62%
32 évesen lettem apa, most 34 vagyok és a másodikat várjuk. Néha még így is elönt az az érzés, hogy túl öreg leszek, amikor felnőnek.
2020. ápr. 30. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy nagyon bonyolult kérdés (legalábbis számomra)


Úgy szeretnék gyereket vállalni, hogy mindent meg tudok neki adni, mint anyagilag mint érzelmileg, jelen esetben ez még nem lehetséges, mivel nem toltak alám mindent a szüleim, viszont ha azt nézem, hogy 30-35 felett lennék apa, akkor mire felnő és elkezdi az életét én lassan nyugdíjba megyek... Nekem is idősebbek a szüleim, tudom milyen érzés...


23/F

2020. ápr. 30. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
37%
Soha. Nincs olyan motiváció ami miatt vállalnánk. Megvan a kapcsolat is, az anyagiak is. De ettől még nem lesz valaki jó szülő és abszolút nem kötelező gyereket vállalni csak mert megtehetnéd. Ez lesz a trend, hozzá kell szokni.
2020. ápr. 30. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
68%

25 évesen lettem apa, alig vártam, mindig is akartam családot, minél előbb. Azóta született még egy. Sosem bántam meg, imádom a családomat.

31F

2020. ápr. 30. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
29%
Amúgy sokan azt hiszik hogy pl csak úgy lehet gyereket vállalni, ha minden gyereknek lehet saját szobája. Na pl ez sem kötelező. Ez egy kényelmi faktor, ami nem rossz, ha van, de nem ezen múlik hogy abból a gyerekből normális ember lesz-e és a gyerek sem örülne, ha csak azért nem születhetett volna meg.
2020. ápr. 30. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
100%
Jó nagy hülye vagy #19.
2020. ápr. 30. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!