Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szűz férfiak! Ti hajlandóak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szűz férfiak! Ti hajlandóak lennétek a házasságig várni a szexszel?

Figyelt kérdés
Tegyük fel, hogy megismerkedtek álmaitok nőjével, szerelmesek lesztek egymásba. Képzeljetek ide egy olyan nőt, aki mindenben megfelel nektek: pont olyan a testalkata, haja, szeme színe, stílusa, személyisége, ami nektek a legjobban bejön, mintha egymásnak teremtettek volna titeket. A nő szintén szűz és nem szeretne házasság előtt szexelni (belátható időn, mondjuk max 2-3 éven belüli házasságra gondolok, nem 6-8 év együttélés, barát-barátnőség utáni házasságra). Ti benne lennétek vagy inkább keresnétek egy olyan nőt, aki hamarabb lefekszik veletek?

2018. júl. 10. 09:26
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
73%
Véleményem szerint egy kapcsolathoz igen is hozzátartozik. Mi van, hogyha házasság után derül ki, hogy szex terén mégse passzolunk? Ja akkor ennyi volt a házasság?
2018. júl. 10. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
58%

Igen. A szeretkezésnek a házasságban a helye.

Nekem ez a normális menetrend: ismerkedés-együttjárás-jegyesség-házasság-összeköltözés és szeretkezés a házaséletben

2018. júl. 10. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
#1 ha tényleg szerelmesek vagytok egymásba és egyébként minden másban tökéletesen passzoltok, akkor szerintem nem feltétlenül megy tönkre egy házasság csak a szex miatt, de persze nem vagyunk egyformák, van, akinek fontosabb a szex.
2018. júl. 10. 09:40
 4/21 anonim ***** válasza:
76%
Hát pedig a szex aktív része egy kapcsolatnak. :D De persze ti ezt még nem értitek, mert még nem volt vele dolgotok. A rossz szex a legjobb kapcsolatot is tönkreteheti. Ha meg évekig nincs szex, akkor az már inkább barátság.
2018. júl. 10. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
70%

Az a baj, hogy azokat akik nem feltétlen várnák meg, úgy tűnteted fel, mint akinek fontosabb a szex a párjánál. Holott ez nem így van. Életednek része egy olyan nő, akit mindennél jobban kívánsz (elvégre pont az én ideálom), de nem szexelhetünk, mert valami misztikus erő azt mondja? Minek húzni egymás agyát, minek "kínlódni"?

Basszus, maszturbáltál már valaha? Ha igen, akkor miért nem vártad meg, hogy legyen valakid, azzal összeházasodj és csak utána?

2018. júl. 10. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
96%
Nem.
2018. júl. 10. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
#5 szerintem csak belelátsz olyasmit az írásomba, ami eszembe sem jutott, mikor leírtam. Elfogadom, hogy van, akinek fontosabb a szex és van, aki hajlandó lenne várni, ettől senki nem lesz jobb vagy rosszabb ember, csak simán nem vagyunk egyformák. Emiatt is pontoztam fel mindenkit, mindenkinek joga van a véleményéhez. Ez egy olyan téma, ahol nagyon nem érti meg (és nem is próbálja megérteni) egymást a két oldal, folyamatosan csak a másik lehülyézése, kioktatása megy, ezt próbáltam kiküszöbölni azzal, hogy igyekeztem semlegesen írni.
2018. júl. 10. 10:28
 8/21 anonim ***** válasza:
36%

csak is így tudom elképzelni..

és ezt bizonyíthatja bárkinek a baráti köröm..


2xf

2018. júl. 10. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
42%

ja és nem hiszek abban, hogy majd szexuálisan nem passzolunk..


attól sokkal jobb emberismerő vagyok / biztosan a párom is az lesz

2018. júl. 10. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
75%
Én nem azért nem várnék, mert nem hiszek abban, hogy két ember viszonya elég erős lehet ahhoz, hogy ilyen hülyeségeken túllendüljenek, hanem mert egyszerűen nincs értelme várni vele a házasság utánig. Értelmetlen baromság. Ennyi. Nem tudsz egy érvet se mondani, mi értelme. Az nem érv, hogy Isten megbüntet, ha nem vársz.
2018. júl. 10. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!