Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » 22-28 éves pasik! Mikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

22-28 éves pasik! Mikor lennétek apukák, ha lennétek?

Figyelt kérdés

Mondjuk azt hogy most nincs anyagi tényező, megvan a kapcsolat, amiben ki is jelentitek hogy mindent megtennétek hogy jó apák legyetek és hogy szeretnétek nagyon a gyereteket.

Inkább lennétek most apák vagy inkább 30 körül, esetleg mégkésőbb?



2020. ápr. 29. 23:35
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
59%
#19 Jaa tényleg biztosan semmilyen hatása nincsen egy tini lelki fejlődésére ha még 15-16 évesen is nulla magánélete meg privát szférája van... Biztos kicsit sem fog neheztelni a testvéreire, biztos nem lesz önbizalomhiánya amiért hozzá nem tudnak elmenni a barátai emiatt nem illeszkedik úgy be... Valószínűleg testkép zavara sem lesz ha mindig rejtegetnie kell a testét mert átöltözni se tud privátban.
2020. ápr. 30. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
én 25/N, barátom 28. Én nagyon nagyon szeretnék, ő nem. 4. éve együtt...
2020. ápr. 30. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 piroska és a farkas ***** válasza:
11%
Férjem 26 évesen lett apa. Aztàn 28, aztàn 31... :) Nem volt minden adott, 2 gyerek és éjszakàs műszak mellett végezte el az egyetemet, de boldoggà teszik őt.
2020. ápr. 30. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim válasza:
100%

Én nekem hála Istennek az utazási tényező amit sokan írtak biztosítva volt, apám munkájából kifolyólag minden kontinensen jártunk már.

Mire 24 éves lettem anyagilag is beindult a vállalkozásom, annyira, hogy ne függjek már senkitől sem, és hitelre vehessek saját kocsit.

Ekkor összeismerkedtem életem szerelméve, aki nálam 5 évvel volt fiatalabb, és rá 2 évre, házasság után megszületett a kislányunk.


Ez volt kb 20 éve ,azóta felnőtt lett ,velünk él, és mondhatom az élet egyik legszebb dolga a saját gyermek!

Azért válaltunk úgymond fiatalon gyermeket, hogy idősebb korunkra legyen időnk járkálni mire őt már útjára állítjuk.

2020. máj. 1. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Soha
2020. okt. 11. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

21.


A, Nem, tényleg nem lesz. Én kollégista voltam és oda amúgy is szegényebb családok gyerekei járnak és a legtöbbjüknek sosem volt még életében 20-25 éves koráig olyan, hogy külön szobája lett volna. Otthon a tesókkal laktak, koliban pedig a szobatársaikkal. Normális emberek voltak, ezt szokták meg.


Sőt régen így nevelkedett az emberek 90%-a. Szerinted 50 éve, 100 éve az emberek 90%-a nemnormális volt emiatt, mert nem volt saját gyerekszobája? A nagyszüleid, dédszüleid mind nemnormális emberek voltak, csak mert valószínűleg nem jutott mindannyiuknak saját gyerekszoba?


B, Más dolog a születés és más dolog a 15 éves kor. Mi is 2 szobás lakásban éltünk 4-en 12 éves koromig, aztán elköltöztünk egy 3 szobásba, mert a szüleim addigra spórolták össze a pénzt egy nagyobb lakásra. A húgom 10, én 12 voltam, amikor lett saját szobánk. De a szüleimnek volt 10-12 éve a születésünktől számítva, hogy előre tervezzenek, gondolkodjanak és pénzt gyűjtsenek, hogy mire a gyerekeik kamaszok lesznek, addigra vegyenek egy nagyobb lakást. Tehát lehet előre tervezni tudod. Nem kell már 3 kisbabával beköltözni egy 5 szobás házba/lakásba, ráér az majd ha a gyerekek is olyan korba kerülnek.

2020. okt. 11. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!