Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek túlreagálom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek túlreagálom?

Figyelt kérdés

Férjem évek óta nem mondta nekem hogy szép vagy vagy hasonló. Néhány napja pedig egy ismerőse képéhez hozzászólt hogy nagyon szép vagy.

Igazából nekem nagyon rosszul esik de lehet csak túlreagálom.


2020. jún. 6. 23:58
 1/9 anonim ***** válasza:
1%

Azért nem mondja, mert már nem tart szépnek.


Bár gondolom könnyebb a pasira kenni, hogy milyen mocsok, mint tükörbe nézni.


Szánalmas vagy.

2020. jún. 7. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Éppen hogy pozitívan változtam mióta össze jöttünk.
2020. jún. 7. 00:09
 3/9 anonim ***** válasza:
91%

Inkább beszéljetek róla, ne pedig magadban gyárts elméleteket, hogy miért nem mondja. De ne azzal kezdd, hogy keresztben lenyeled, hogy X.Y-nak mit írt a képe alá, bezzeg neked sose mondja. Inkább mondd el neki, hogy mostanában nem mondja ezt, és ez neked nem esik jól, több dicséretre, bókra van szükséged, hogy biztosan érezd, még mindig szeret. Lehet simán csak nem ismeritek egymás szeretetnyelvét, és elbeszéltek egymás mellett.

[link]

2020. jún. 7. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
2%

"Éppen hogy pozitívan változtam mióta össze jöttünk"


Lehet, csak te látod így. Eleve a feleségek többsége szarul néz ki egy idő után. Te nem vagy celeb, hogy annyi pénzt költs magadra, hogy meg legyenek csináltatva a melleid, profi smink stb...


Ha elmegy a fiatalságod, hogya. akarsz akkor jól kinézni?


Nem nézel ki jól. Fogyókúrázz, öltözz szexisen stb... Szegény férjednek ilyen asszonya van, nem csodálom, hogy más képei alá irogat.

2020. jún. 7. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
81%
Bele van kényelmesedve a kapcsolatba. Úgy van vele, hogy te mellette vagy, már nem kell tepernie. Ez helytelen. Biztosan adsz magadra, én azt mondom tartsd meg ezt a jó szokásod és menj el nagyon csinosan a barátnőiddel bulizni. Nyugodtan te is írhatsz kommentet helyes férfi ismerősök képe alá. Ne dícsérd meg a férjedet. Hidd el, majd mikor meglátja, hogy másoknak is kellenél, egyből tud majd bókolgatni.
2020. jún. 7. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
89%
Miiik ezek a gyökér válaszok? Odamennék azt lekevernék neki olyat a feje körbefordul!!! Mi az hogy a nő visszavett, és akkor lehet ilyet írni??? Mocsok ember, szégyellje magát. Hellósztok.
2020. jún. 7. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
87%
6-os! Az a 2 válasz ugyanaz a nyomorult troll. Ne bántsd, elég sz.r élete van így is, hogy ez a legnagyobb szórakozása, hogy éjjelente itt osztja a nem létező észt. Szegénynek csúnya nő se jut, ez a legnagyobb problémája. Mondjuk nem nehéz elképzelni, hogy miért nem...
2020. jún. 7. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem nem reagálod túl. Nekem is rosszul esne, már eleve az, hogy más nőnek a képéhez nyilvánosan kommentel olyat, hogy milyen szép. Az, hogy neked nem mondja, lehet amiatt, mert már nem tart vonzónak, vagy mert bele van kényelmesedve a helyzetbe és úgy gondolja már nem kell bókolni. Illetve, azt is fontos lenne tudni, hogy te bókolsz e neki valamilyen szinten? Vagy csak várod, hogy dicsérgessen? Mert a férfinak is szüksége van ám pozitív megerősítésre, nem csak a nőnek. Ha csak várod hogy dicsérgessen de te soha nem mondasz neki olyasmit hogy helyes, tetszik neked stb stb, akkor egy idő után már ő se fogja mondani és az a helyzet alakul ki, mint ami most nálatok. Lehet, az a másik nő megdicsérte a külsejét és ő most ettől újra férfinak érzi magát, ezért bókol inkább neki, mint neked.
2020. jún. 7. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Megalázva érezném magam hogy más nőnek bókol nyilvánosan.Nem vagyok féltékeny én is látom ha valaki szép a férjem is látja nem vak ilyenből nem szoktunk problémát csinálni.Megállapitjuk hogy jó csaj és kész.De az hogy valakinek odairja hogy szép vagy azt nem tudnám tolerálni és kiváncsi lennék hogy miért?
2020. jún. 8. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!