Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mennyi a valószínűsége , hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi a valószínűsége , hogy tartós lesz egy házasság , ahol a férfi 40 , a nő , vagy lány pedig 18 - éves ?

Figyelt kérdés
Több olyan kapcsolatról és házasságról is tudok s hallottam , ahol nagyon nagy korkülönbségek voltak s vannak . Számomra nagyon fura ez a felállás és érthetetlen is egyben .

2020. jún. 14. 03:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem nagyon nagyon nagyon kicsi. 18 eves kortol meg nagyon sokat fejlodik az ember, teljesen mas lesz par even belul, aki 40 eves az mar szinte revbe ert...
2020. jún. 14. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
87%
A kedves papa a bácsi?
2020. jún. 14. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
70%
Nem lesz tartós,mert azzal a férfival aki 40 évesen nem nős,valami gebasz van,ez az én véleményem. Ha meg nős,ott az asszonyka meg pár kölyök,bónusz ajándékként neked,plusz talán pelusozhatod is majd az öreget mire 40 leszel,a löttyedő testéről és egyéb szerveiről nem is szólva.
2020. jún. 14. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
87%
Jaj nem láttam hogy ez a kérdés nem rólad szól,bocsánat kérdező.
2020. jún. 14. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
91%
Van egy ilyen ismerősöm, a 40 éves férfi gyereket csinált neki, majd megcsalta valakivel és lelepett, azóta a lány egyedül neveli gyermekét. Nem törvényszerű, de olyan nagy a generációs szakadék és huszonéves korig annyit változnak az emberek, hogy kicsi rá az esély, hogy összejöjjön. Arról nem is beszélve, amikorra felnő a gyerek, a férfi már idős lesz és ezt követően férjét ápolhatja a nő. Hosszútávon mindenki jobban jár, ha saját korosztályában választ.
2020. jún. 14. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
91%

Haverom 30 volt amikor a csaj 19, osszehazasodtak, 2 gyerek, 7ev mulva a lany dobbantott, kinotte a kapcsolatot. Egy 18 eves lany meg ezer fele fejlodhet, ami nem feltetlenul ugyanaz az irany mint amilyenne a parja valik. Ez halmozottan igaz lehet meg nagyobb korkulonbseggel.

Tapasztalatom szerint 30folott stabilabbak az emberek, nem ugralnak, jobban igyekeznek megmenteni egy kapcsolatot mint eldobni, nem csak azert mert nehezebben talalnanak ujat hanem lelkileg is erettebbek, tapasztaltabbak.

2020. jún. 14. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
17%

#3 Te beteg vagy. Ez meg az én véleményem.


kötelező férfiként 40 évesen házasnak lenni.


szerintem meg kötelező minden 40es embernek imádnia a munkáját és 50 millió forintjának lenni a bankban.

2020. jún. 14. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
18%

Bírom az ilyen kérdésekre adott válaszokat.

Mintha a fiatalabb nem robbanhatna le, vagy ha a fiatalnak egy "korban hozzáillő" partnere lenne, akkor az sosem hagyná el,vagy sosem kerülne kerekesszékbe.


Nekem több, nálam JÓVAL fiatalabb barátnőm volt. Mindegyik esetben a lány KÖRNYEZETE (család, "barátok") miatt lett vége.

(Aztán volt, hogy a lány anyja felhívott, hogy beszéljek a lánnyal, mert az új, fiatal pasija mellett drogozni kezdett.)

2020. jún. 14. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
86%
Nem kötelező,nem ezt mondtam,de 40 évesen 18 éveseket kergetni elég furcsa dolog. Jó hát tudom maradi az értékrendem.
2020. jún. 14. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
88%
#8: ja, csak apa lánya korkulnobsegnel borítékolható, hogy nem tart sokáig. Ráadásul egyik fél sem normális.
2020. jún. 14. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!