Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit gondoltok a házassági...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok a házassági szerződésről?

Figyelt kérdés
Írjátok légyszi le a nemeteket és a korotokat.
2020. jún. 24. 20:29
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
8 Ha egy házasság előtt szerzett ingatlanod eladod, ami mondjuk 8M Ft-ot ér, de te veszel helyette egy 26M Ft-os új ingatlant, akkor abból 8M-t tudsz elismerni kizárólagosan sajátodként. A fennmaradó 18M Ft-ot ha házasság után szereztétek az a rész 50-50%. Tehát neked a 26M házból 17M érték lenne a tied, a másiké meg 9M. Ilyen arányban kell a nevetekre íratni akkor az új házat és kész.
2020. jún. 25. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
68%

Szerintem teljesen korrekt dolog. Én azokat az emberket nem tudom megérteni, akik mindenféle romantikus ábrándokat kötnek az esküvőhöz és képtelenek józan ésszel gondolkodni. Nyilván nem úgy áll hozzá az ember, hogy majd vége lesz, de ezzel is számolni kell szerintem, mert az emberek folyamatosan változnak és nem igazán van olyan dolog, ami örökké tart, nem tudhatjuk, hogy 10, 20 év múlva mi lesz a helyzet. Pont ezért nem hiszek a teljes összeolvadásban és azt vallom, hogy egy bizonyos fokú függetlenség a legjobb kapcsolatban is szükséges.

Harmincas nő vagyok.

2020. jún. 25. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!